Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok, megtetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, megtetszettem egy 19 éves emo csajszinak, de én nemvagyok emo, vajon működhet a dolog köztünk?

Figyelt kérdés

távolság kevés.

csak én nem hallgatok emozenét, bár nincs bajom velük.

F/20


2009. jún. 2. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, végre értem a kérdésedet.

Igazából az a baj, hogy TE NEM TUDOD, hogy ő tetszik-e neked?


Persze az jólesik, hogy te bejössz egy lánynak, és szívesen járnál valakivel, de neked ez az egész nem nagyon jön be, vagy tartasz tőle.


Próbálj a "maszk" mögé látni. Amúgy tetszene neked? Ismerd meg, hogy valójában milyen ember ő? Kedves? Jól éreznéd-e magad a társaságában? Próbáld ki!

Csak akkor derül ki.

Sokszor a zord külső érző lelket takar.

(De ha meg nem, és "nagyon emós", ami neked már nem annyira szimpi, akkor ne erőltesd!)

2009. jún. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak NAGYON KÖSZI a kommentet, sokat segített, és rálátott a "problémára"! :)
2009. jún. 3. 11:50
 13/14 anonim válasza:

Ha utólag meg kell bánni valamit, akkor inkább azt bánd meg, hogy megtettél valamit, s ne azt, hogy valamit nem tettél meg (mert esetleg nem volt merszed hozzá).

Tehát vágj bele. Ha nem fog működni a dolog, az úgyis hamar kiderül. De ahhoz, hogy kiderüljön, ki kell próbálni. Hajrá!

2009. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi.

olyan ember kommentjét is várom aki nem emo(discos mondjuk) és emos csaja volt?! :)

2009. jún. 3. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!