Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok vele rendesen értekezni, vajon lehet azért még köztünk vmi?

Figyelt kérdés

Megláttam egy lányt, nagyon megtetszett, de kiderült, hogy román és én nem tudok folytonosan beszélni románul ezért nem mertem megszólítani. Sztem ilyen helyzetben csak akkor lesz vmi ha külsőleg megtetszem egy lánynak, mert a szövegemmel már bizti nem fogom levenni a lábáról.


Sztetek van esélyem?...mit javasoltok?


2009. márc. 2. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nagyjából azért beszélsz románul akkor próbálj meg vele beszélgetni.Ta teis bejössz neki akkor biztos nem fogja zavarni:D



krisztah

2009. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld megszerezni az e-mail címét,egy e-mailt azért megtudsz írni gondolom, s akkor a szövegeddel is leveheted a lábáról.:)Milyen gyakorisággal látod és hol? Ez sokat számít. Csak ezt tudva lehet igazán hasznos tanácsot adni. Szerintem van esélyed;)Nekem egy román fiú tetszik, úgyhogy kb. egy cipőben járunk:))
2009. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!