Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba ugye? Megcsalás majd bizalmatlanság és boldogtalanság. Mit lehetne tennem? Elvakít a szerelem?

Figyelt kérdés

8 hónapja járunk. Párom megcsalt az első 3 hétben mikor elkezdtünk járni. Az exbarátja még járt hozzá és erről nem tudtam, néha keféltek, de ezt később megtudtam. Megbocsátottam ami hiba volt szerintem, nálam nincs bocsánat ha becsapnak egy kapcsolatban, de most bele estem. Azóta ha minden igaz a fogadalmát állta és nem tette meg újra. Viszont olyan szinten nem tudok a mai napig bízni benne, hogy kezd tönkre menni a kapcsolatunk. Egyszerűen ami a exre emlékezteti és engem is rá emlékeztet mivel ismertem a pasit, azt nem tudom elviselni. pl ha leül gépezni és játszik valami olyanon amin vele is játszott... vagy ha nézi az animés rajzfilmeket akkor is elkap az ideg, mert tudom, hogy ők ketten mindig azt nézték anime világban éltek. Én nem voltam olyan, ezért nem is tudom most elviselni, mellesleg ha látok ilyet rögtön az a pasi jut eszembe, és az a mondata, hogy " sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de a lány még mndig jóban van velem, minden olyan nap mikor nem veled van, velem kefél és leszopott közben veled smárol, jó étvágyat és kiröhögött én meg neki mentem akkor, de hamar leálltam mert nem akartam sittre kerülni, hiszen agyonütöttem volna... a lány sírt és fogadkozott, hogy én kellek neki próbáljuk meg újra stb. az esélyt megadtam, de nem bírok bízni benne ez a gyengém sajnos... azóta ha nincs velem mindig azon jár az eszem mit gondol kivel van mit csinálhat... megőrít szinte... leszokott értem minden olyanról ami az exre emlékeztet minket, de ő neki az volt a hobbija és nem akarom elvenni, látom, hogy semmi életkedve nélkülük. én meg nem fogom azt csinálni ha egyszer fájdalmat és sérelmeket idéz fel bennem, hogy nézzem az animéket és játsszam vele azokat amiket az ex. mit tegyek? legyen vége? szerelmes vagyok nem tudom mit lehetne tenni, de azt tudom, hogy egyszerre jó és egyszerre rossz ez nekem most.


24/F


2011. dec. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem még nem volt párkapcsolatom, de nagyon sokszor találkoztam a jelenséggel. Azt vettem észre, hogy a szerelmes emberek automatikusan magukban keresik a hibát, ha valami félremegy. Nem te csaltad meg, NEM TE HIBÁZTÁL, NEM BENNED VAN A HIBA!! Többször is megcsalt. Szerintem nem kellett volna neki megbocsájtani. Az meg, hogy most nem bízol benne, az rendben van, de ha a bizalom elveszett, akkor az már régen rossz. Szerintem szakíts.
2011. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tuti börtönbe kerültem volna. Ha a srác elmondja, hogy ez van, akkor ok, de hogy kinevet, meg az agyamat húzza... Akkorát vertem volna neki, hogy még azt is a mentő vinné aki felsegíti. A lányt meg azonnal dobtam volna, bármennyire is szeretem. Szerintem te is ezt tedd. Így valamelyikőtöknek mindig rossz lesz.

Mellesleg jártam így én is, az volt a srác szerencséje, hogy nem találkozott velem, nem ismertem. Mivel ez kétoldalú, nem a srácot okoltam, hanem a lányt, mert belement. A lányt meg azonnal dobtam. Neghallgattam a mondókáját, pityergett egy sort, aztán szia... Kapott egy búcsúpuszit (mert még mindig szerettem), aztán soha többé nem kerestem, nem válaszoltam a kapcsolatfelvételeire.

(23F)

2011. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én csaj vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy egy csaj sem ér meg annyit, hogy börtönbe kerülj miatta!! egyik ismimet elhívták egy buliba, de a bnője nem tudta, h elhívták, és ott smárolt egy fiúval, a srác meg úgy megverte a fiút, hogy 8 napon túl gyógyuló, és meg is fenyegette, és most megy ellene a per súlyos testi sértés és megfélemlítés miatt! nem ér meg ennyit.


a lány meg hagyd a fenébe. én barátom is megcsalt, de semmi fizikai, inkább csak leveleket találtam, amiket csajoknak írogatott. elment a bizalom, de küzd érte, és bizonyít, meg amúgy is, ennek már 2 éve. de ha félrekúrt volna, akkor vége lett volna. sztem a csajod nagyon gyenge jellem, ha képes volt félrekúrni az exeddel. csak kikészíted magad, paranoiás leszel, és minél tovább vagy ebben a kapcsolatban, annál inkább szarul jössz ki belőle, mert az összes következő csajoddal is bizalmatlan leszel. hagyd ott, és ha tényleg szeret, akkor teperjen érted. ha meg nem teper, akkor jobb így. 21L

2011. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Rúgd ki! Aki milyet tesz, nem érdemel meg téged. Egy szenvedés lesz az életed, jobb most túl lenni rajta.
2011. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

természetesen az egyetlen használható megoldás, hogy szakíts vele. gondolkodjunk logikusan.

én oda megyek hozzád és arcul ütlek! alap, hogy -temperamentumodtól függően - reagálsz rá.

de azt azért nem gondolhatjuk, hogy ilyen embert szerethetsz aki megüt.

Te mégis szereted őt!

vedd könnyedén ha meg akarod tartani ezt a lányt. ne agyalj állandóan a multon. főleg ne az ő multján, mert ugysem tud rajta változtatni.

probálj kitalálni olyan dolgokat amit majd Veled szeret csinálni.

és ha elfogadsz még egy tanácsot.

a könyv címe: Egymásra hangolva. meg kell ismernünk a másik szeretet nyelvét. szinte minden kapcsolatban kötelezővé tenném! :)

2011. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!