Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Van egy srác, évek óta ismerem, de nem vagyunk jóban és a nyáron egy buliban, elém állt azzal hogy megtetszettem neki.

Figyelt kérdés
Én meg mondtam hogy nem hiszem el, mert szerintem az a rossz fajta srác (mert mint kiderült a szomszédjával nagyon jóban van, szóval nem járnak, csak szexelnek. ) és akkor Ő megcsókolt, és elment.Én ezt nem hittem el, egy csomót rágódtam rajta, ugy voltam nem jelentett semmit, de amikor 1 hónappal később találkoztunk rám köszönt, és én is köszöntem, de egyikünk sem ment oda a másikhoz. Aztán megint találkoztunk akkor én köszöntem neki, de ő meg nem, na ekkor világos lett hogy nem akar semmit. De aztán megint találkoztunk, de ő meg részeg volt és nem jött oda hozzám a barátját küldte, hogy mégis én vagyok e én. Itt már megint ideges lettem, mert hogy a barátja elkezdte nyomni a szöveget hogy milyen rendes gyerek, meg ilyenek. Én meg mondtam neki ha akar valamit akkor mondja meg, de nem tette viszont amikor elmentünk akkor megint nézett, de nem csinált semmit. Most mit tegyek? Mit gondoljak? 17L
2011. nov. 19. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

többé ne panaszkodj, ha egy fiú nem kezdeményez nálad, mert ha teszi is tapasztalat szerint fölösleges..

egyébként majd idősebb leszel, és akkor esetleg megtanulod helyén kezelni a dolgokat. nem tudom pontosan mivel is várnál többet valakitől, mint amit ez a srác tett, de kíváncsi lennék rá :)

2011. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, lehet az elsőnek is igaza, és lehet, hogy tényleg bejössz neki. De arra is mindig oda kell figyelni, hogy a fiúk nagyon nagy hányada úgy működik, hogy ha isznak, és kanosak, akkor a csillagokat lehazudják az égről. 22/f
2011. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"De aztán megint találkoztunk, de ő meg részeg volt és nem jött oda hozzám.."

aha. részegen veszélyesen nagy nőcsábász.

2011. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát ahányan vagytok annyit mondatok...

De azét van még valami: ő amúgy zenész, egy kocsmában és a legjobb barátja szerelmes volt belém 2 évig, de én mindig hárítottam és mondtam hogy nem szeretnék tőle semmit...És most állt elő ezzel hogy bejövök neki,meg amúgy is olyan a társasága, hogy mindenkit csak kibeszélnek, nekem ez akkor is gyanús....és nem kéne már foglalkoznom vele....

Na még egyszer köszi (:

2011. nov. 19. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
gyanús :)
2011. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem azt gondolod, hogy csak kitaláltam, de ez az igazság. :(
2011. nov. 21. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy értem a srác gyanús. próbálok ironizálni, abban bízom így észreveszed hogy túl sokat agyalsz, ahelyett hogy eldöntenéd hogy szimpatikus ember (és akkor kapcsolat) vagy nem (és akkor lesz.arod).
2011. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!