Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Történt egy olyan dolog,hogy együtt voltam barátommal megvolt az aktus, és csináltam tesztet egyik neg. másik poz. lett. Utána kiderült hogy semmi baj nincs mert nincs baba meg semmi, barátom nagyon megijedt. Lehetséges az hogy azért furcsa velem, mert nagyon sokkolta a dolog?! Azt mondta reggel,hogy időre van szüksége ne haragudjak.. és hogy lehetséges h szünet kéne..
2011. dec. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
lett egy poz teszted de nem vagy terhes? sztem megijedt,mert ő nem készült fel az apaságra,és fél hogy teherbe ejt vagy nem tom
2011. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
meg egy negatív is ezért mentem dokihoz aki elmondta h nem vagyok terhes.
2011. dec. 13. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
beijedt az biztos,de a szünet sosem jó, a pasid nem megbízható,nem tudom hány évesek vagytok és mennyi ideje vagytok együtt az is számít ám
2011. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 án meg 16 és másfél éve
2011. dec. 13. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem tuti beijedt,meg te még azért kis fiatal vagy,még ő is fiatal aztán fél az elkötelezettségtől,vagy most úgy érzi még sem veled akar lenni bármi lehet ilyenkor, ebből látszik hogy nem túl megbízható,gondolj bele ha terhes vagy tényleg mit csinált volna? ha csak egy teszt miatt így parázik és szünetet kér..
2011. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már ketten vagyunk rebike ellen? :D
2011. dec. 13. 20:52
 7/7 A kérdező kommentje:
sorry de valaki belépett az enyémbe :|
2011. dec. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!