Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség mit kéne tennem? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség mit kéne tennem? :S

Figyelt kérdés
Van az o.ba 1 lány aki nagyon bejön, de nem nagyon merek vele dumálni. minden más lánnyal simán spontán merek de vele nem, pedig szívesen beszélgetnék vele csak nem tudom hogy miről. ha pl. megkérdezem h mi volt a házi akkor a többi lánnyal ált. elbeszélgetek de vele nem merek :( Help pls hogy miről dumálhatnék vele :( :S
2011. nov. 21. 18:31
 1/10 RohanjElemér ***** válasza:
World Of Warcraft
2011. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hüvely gombáról
2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
normális válszokat lécci :DD
2011. nov. 21. 18:44
 4/10 RohanjElemér ***** válasza:
ez normális volt:D
2011. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ő nem wowozik xddd
2011. nov. 21. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg szopott e már..ha nem itt az ideje :D
2011. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis ajándékot, vagy írj neki emilt, kínáld meg valamivel, légy kedves.
2011. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bebe1997 válasza:
nemár :'DD .gondolom mind fiuk vagytok akik itt az elöbb válaszolgattatok ..xd szoval na hát hányéves vagy ? mert ha nemvagyidös akkor az nemgáz... am szerintem picit piszkáld a csajt meg célozgass h ma szép de ez a házis dolog se rossz vagy kérdezd meg h hallotta e xy azta pletykát h mittudomén érted ..! ; )
2011. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyűjts csatlósokat a barátnői közül. puhatold ki, hogy mi érdekli, és beszélgess vele arról. ő is pont olyan lány, mint a többi, csak érte oda vagy. :P nem ismerem, de szerintem nem harap. :D viszont a nyomozós-szövetkezős dolgot gondold át!
2011. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben kösz a normális válaszolóknak! :D (a normáltalanoknak is, legalább röhögtem 1et xddd) ment a zöld kéz :)
2011. nov. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!