Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,másfél éve vagyunk együtt.de azthiszem ennek lassan vége kell hogy szakadjon.az első pár hónap után jöttek a veszekedések és a problémák. Most ott tartunk hogy érzelmileg és fizikailag is olykor bánt,persze főleg érzelmileg,nagyon sokuszor karomkodik rám,egyealtalan nem tisztel,és ez egyre rosszabb.hiába igyexem,nemtudom már rendbehozni a kapcsolatunkat.nemvagyok vele boldog.megkot.azthiszem ha nem kéne mindennap látnom,akkor már szakitottam volna vele.de sajnos osztálytársak vagyunk.tudom,hogy ezt így eleve nemlett volna szabad.jövőre már nem leszünk iskolatarsak,de meg van most egy fel év.és nemtuudom mit tegyék..én szeretném úgy mint régebben dde teljesen megutaltaja így magát....szörnyen bánik velem... 17 L és légyszi ne írjátok kotoszkodo válaszokat.az ekezetek hiánya miatt meg bocsi:-)
2011. dec. 12. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2011. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott még ma. (23F)
2011. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, csak annyi küllönbséggel, hogy mi nem vagyunk egy osztályba, mégse tudom ott hagyni :S
2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán még az is lehet a probléma hogy Ő akar veled szakítani és ezt úgy fejezi ki hogy veszekszik veled és kiabál rád. Ezt afféle jelnek szánja csak te meg lehet nem vetted észre :) Beszélj vele másnem hagyd ott és meglátod jobb lesz neked de neki is :)
2011. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azonnal közöld vele, hogy ez ennyi volt és részedről vége. Valamint azt is mond meg neki, hogy nem akarod, hogy keressen téged. Ne vedd fel a telefont és ne reagálj semmilyen írásra (pl.: sms, facebook stb.)

Ne üzenj neki ha ő üzen neked.

Kis idő múlva le fog szokni rólad, s neked pedig remek életed lesz. Sajnos egy nem normális sráccal hozott össze a sors.

2011. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nem akar,szeret ő csak szörnyű a természete,elég durva ember...tudom ez mondjuk nem szeretet amiket csinál,de ő ien...egyàltalan nem illunk össze teljesen mások vagyunk...hát az lesz lassan mert már téll.nembirom:-S vagy megvarom az év vegeet és akkor...
2011. dec. 12. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne várj év végéig nagyon rossz lesz akkor neked a második féléved! Most kell lerendezni másnap vele !!!!
2011. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akit szeretünk annak nem okozunk

- sem fájdalmat

- sem fizikai fájdalmat

- sem lelkiismeret furdalást


Akit szeretünk azt

- nem használjuk ki

- nem használjuk ki szexuálisan

- nem bántjuk

- nem bántjuk meg soha


Ha találsz két olyat amit barátod NEM tesz meg veled, akkor maradj vele. Ha nem találsz, akkor....

2011. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!