Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ribancnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ribancnak érzem magam. De félek is elmondani mi történt.

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel távol élünk egymástól. És van egy másik srác, akit az egyik legjobb barátomnak tartok, de a fiú többet akar, mint barátság. Szeret engem.Régen sokat jártunk össze, és akkor csókolóztunk, meg ilyenek, de soha nem feküdtem le vele.Legutóbbi találkozásunk alkalmával, engedtem, hogy megfogja a mellem, és a fenekemet. Most nem tudom mit tegyek. Mert szeretem a barátomat, akivel járok, és azt hiszem, szakítana velem, ha megtudná, mi történt..
2009. máj. 17. 11:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
70%

Ha elmondod az is rossz, ha nem mondod el az is rossz, ha meg utólag derül ki akkor még rosszabb Először is tisztáznod kellene, hogy a másik srác iránt mit is érzel. Mert valamit biztosan, ha megengedted neki a csókot és a tapizást. Távkapcsolatban élni nehéz. Én is abban élek, én is vágyom néha a gyengédségre. De sose csalnám meg a barátomat.


Tényleg valóban igazán szereted a barátodat? Mert ha igen, akkor miért engedtél a kísértésnek? Szerintem magadban kellene tisztáznod a dolgokat először és eldönteni mégis mit szeretnél.


Persze az lenne a legtisztességesebb, ha elmondanád a barátodnak, de szerintem akkor ne nagyon számíts rá, hogy együtt maradtok.Úgy gondolom ezzel is csak pillanatnyi a megkönnyebbülés, utána meg tuti összevesznétek. Tudom ez így leírva mindegyik hozzászólótól olvasni ezt arculcsapás, de ez az igazság.


Jó mondhatom azt, hogy ez még nem akkora bűn, mintha lefeküdtél volna azzal a sráccal, de tuti te sem adnál a barátodnak még egy esélyt, ha megcsinálná veled ugyan ezt.

2009. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
az történt, h mart a bűntudat, és elmondtam neki egy kis részletet belőle.. de nem a teljes storyt.. azt mondta, nem haragszik, csak ne kerüljek többet ilyen helyzetbe.Imádom őt.. nem tudom mi történhetett velem.de a haveromnak is mtam h többet nem akarok találkozni így vele..
2009. máj. 17. 11:33
 13/47 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj! Tudom, hogy nem a legszebb dolog, de ha a kapcsolatod fontos, főleg a barátod lelki állapota, akkor magadban zárd le a dolgokat, és ne mondd el neki. Ha magadban tudod, h nincs érzelmi alapja, csak egy "megbotlás" volt, akkor ne fájdítsd a szívét, elvégre nem csaltad meg... És a haveroddal meg ne nagyon találkozgass!!

Ennek ellenére ez nem volt szép!!!

2009. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
70%

11:32 hozzászólóval teljesen egyetértek!Gondold el ő ezt csinálná veled?Hogy éreznéd magad?Ha elmondd akkor tuti vége,ha nem,akkor mardoss a bűntudat,ha meg kiderül akkor vége!Egy biztos nem lennék a helyedben!

Magadban kell tisztáznod,hogy mit érzel a barátod és a másik fiú után!

2009. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
88%

Ehhehh :S


Nehéz ügy, nagyon nehéz. Nekem is egy hasonló dolog miatt lett vége, de aztán a barátom megértett és inkább összejöttünk újra.


A te esetedben pedig.. először is szerintem mindenképp mondd el neki. Nem hiszem, hogy bírná a lelkiismereted. Nagyon fontos, hogy lássa rajtad, hogy nagyon megbántad, és többet nem fog előfordulni. És én a helyedben a másik fiúval megszakítanék minden kapcsolatot. Az ő érdeke és a tiéd is.


Sok szerencsét.

2009. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
nem érzek semmit a haverom iránt.. ezen nagyon sokat gondolkodtam már. ezt kérlek ne cáfoljátok, vagy kérdőjelezzétek meg, mert ebben biztos vagyok. csk mint abban h szeretem a barátomat.
2009. máj. 17. 11:38
 17/47 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, ha ahhoz nagylány voltál, hogy ezt tedd, akkor ahhoz is legyél, hogy bevalld. Aztán az ő döntése, én díjaznám az őszinteséget, az biztos.

Attól, hogy volt egy megbotlásod még nem lettél ribanc, attól sokkal inkább, ha hazudozol neki erről (ha nem mondod el, az hazugság, de gondolom ez egyértelmű....)

2009. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
46%

Hány évesek vagytok:D?

Ha gond írj privit vagy msn szívesen meghallgatlak!

2009. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

és ha csak később mondanám el?:S:S:S

hogy hagy űljön el ez a dolog bennem is...

nem jó ötlet?

2009. máj. 17. 11:48
 20/47 A kérdező kommentje:
16 évesek vunk...a haverom 17..
2009. máj. 17. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!