Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem elmondani, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rifle02 kérdése:

Nem merem elmondani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, akit már kb. 1 éve ismerek és elég sokszor is szoktunk beszélgetni msnen, facebookon. Iskolában ha találkozok. Viszont én mostanra már máshogyan is vonzódok hozzá mint egy barát. Már több hónapja van ez így viszont nem mondtam még el neki , mert félek attól hogy ő nem érez így és nem vagyok elég jó neki. Este úgy alszok el, hogy rá gondolok és reggel úgy kelek, hogy remélem találkozok vele. Folyton ő róla gondolkozok és ez így megy már több hónapja. Valyon mit tudnák tenni?
2011. szept. 22. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha barátzónában vagy akkor már felejtős a csaj.
2011. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy mit tegyél? mondd el neki, más megoldás nincs! :PP vagy, ha tényleg nem mered, akkor viselkedj úgy, mintha szerelmes lennél belé pl: legyél vele udvariasabb, mint a többi lánnyal. aztán ezt megfogja érezni a lány és megbeszélitek meg stb...am hány éves vagy?
2011. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 viszont ilyet még sose éreztem senki iránt és ezért nem tudom hogy mit tehenték :S.
2011. szept. 22. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
aha. értem. legyél bátor...figyelj a csajok nem esznek!! max visszautasítanak, de akkor meg pár hónap alatt biztos megtetszik egy új lány...ne félj a lányoktól! tényleg ne! ne esznek meg! :P (jó tudodm, hogy nem ezért félsz :P)) sok sikert!
2011. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezért nincs fiú lány barátság látod? előbb utóbb az egyik ugyis beleszeret a másikba.. próbálj meg beszélgetni vele. de lehet hogy ö ezt már érzi rajtad.. megmondhatod neki. bátorságot kell venned magadon a későbbiekben is. ne legyél nyuszi legyél magabiztos, ha ö is látni fogja biztos érékeli, egy csaj szereti a magabiztos pasikat
2011. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahjj, Istenem bármit megtennék érte , hogy az enyém legyen de tudom , hogy vannak nálam jobbak.
2011. szept. 22. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOM!!!!!!!!!! Próbáld meg, ne idegeskedj ezen ennyit. Hívd el fagyizni (mást is hívhatsz, hogy ne legyetek egyedül ketten), beszélgessetek, majd valahogy mondd el neki, hogy szereted....ennyi. XXD Próbáld meg és ne parázz. Jobb, minél előbb túlesni az ilyeneken. Hidd el, hogy biztos tetszel a lányoknak, és nem vagy csúnya. Mert szerintem senki sem csúnya...mindenkiben van vmi szép. Vagy elmondhatod a suliban is neki. Ne félj ennyire ettől. Ha máshogy nem működik a stresszeléstől, akkor legrosszab esetben chaten vagy msn-en vagy sms-ben írd meg neki. Valahogy csak meg tudod oldani! Gyerünk!
2011. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!