Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

A barátom 28 éves, én 19. Az első éjszaka után, amit együtt töltöttünk, reggelinél meg akart tanítani pálcikával enni, én viszont nem akartam, és viccelődtem, hogy akkor majd a gyerekeidet sem fogod békén hagyni, amíg be nem kötik a cipőfűzőt? Erre pedig ezt válaszolta: Nem, a te dolgod lesz őket megtanítani, én focizni fogok velük és csajozni!


Ez tegnap reggel volt, 3 hete ismerjük egymást.

Egy kicsit fura, nem? 3 hét alatt ennyire...mélyek az érzései? Amúgy, rögtön bocsánatot is kért, és nincs harag, meg ilyesmi, csak véleményekre lennék kíváncsi. És gyors válaszokat, mert ma is megyek át hozzá :D


2011. dec. 10. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezen nem kellet volna besértődnöd.
2011. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehogy sértődtem be:D csak fura volt, nem tudtam róla, hogy így tervezget...előttem eléggé csapodár volt, minden nap más csajjal, ezért nem is értem, viszont jól is esett...
2011. dec. 10. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 hét randizás után jöttünk össze, és hasonlóan téma volt már a "közös gyerek". A kapcsolat elejétől kezdve közös jövőt tervezünk, mindig is szó esett családról és gyerekekről... 3,5 év után költöztem hozzá (már a legelején így terveztük, egyetemi vizsgák miatt), 3 hát múlva lesz a 4. évfordulónk.

Szerintem ha valaki igazán szereti a másikat, akkor igen is ennyire komolyan tervez vele már az elején.

Amúgy meg a srác valószínűleg a Te viccedre reagálva mondta ezt, biztos, hogy nem elijeszteni akart. És azért az ő korában már pláne előfordul, hogy valaki olyat választ párjának, akivel el tudja képzelni a jövőjét.

Szerintem örülj neki! :)

21/L

2011. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogy mélyek.

ennyiből még nem lehet leszűrni az érzéseit bocsi,hogy ezt mondom...3hét mégiscsak 3 hét.Frappánsat válaszolt,ő így gondolja,majd ha lesznek gyerekei.De igazából nem kapcsolódik hozzád ez a vélemény.(hisz még alig ismer)

2011. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan mar..


nem mely itt semmi..


lenyomott egy poennal

2011. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!