Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy sosem tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy sosem tudna úgy szeretni. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
...viszont a kémia nagyon működik köztünk, jól érezzük magunkat együtt, vannak közös témáink, hasonló az ízlésünk.Hogy van ez nálatok fiúk? Ennyire külön tudjátok választani a szexet az érzelmektől?!? eldöntitek, hogy nem és akkor semmi nem változtat ezen?
2011. dec. 10. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Fél a szerelemtől, fél, hogy a kis lelke megsérül, ezért inkább érzéketlen marad.

Sok ilyen kérdés van itt a tieden kívül.

2011. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vagy bejössz neki, de a kötöttséget nem akarja.

szex ok, az, hogy bármit számon kéj rajta nem ok...


23F

2011. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem annyira nem lehet különválasztani, ha egyébként nem egy tahóról van szó, aki minden nőt hanyatt döntene. Valszeg vmi más van a háttérben, esetleg egy másik nő, vagy félelem az elköteleződéstől.
2011. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DonKartács ***** válasza:

Lehet .uzi :D na jó vicc volt


Volt egy hölgy akivel olyanok voltunk mint ha házasok lettünk volna de ez több évik így ment mert elszúrtam ott hogy nem voltam férfi és csak annyit kellett volna mondanom szeretlek de nem mertem mert féltem amit addig felépítettem leomlik.

Lehet veletek is ez van fél attól hogy mások lesztek ha együtt lesztek.


"eldöntitek, hogy nem és akkor semmi nem változtat ezen?"

Az idő mindent megváltoztat.


"Ennyire külön tudjátok választani a szexet az érzelmektől?!?"

Ha már vonzódunk valakihez akkor az szexuálisan vonzódunk.

2011. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
25 és 30 évesek vagyunk. Az az igazság, hogy régóta ismerjük egymást, és ez csak egy laza szexkapcsolatnak indult. Volt egy csalódása is, igen. Nem tudom hova tenni, mert teljesen máshogy viselkedik ahhoz képest, amit mond.Ennyi idősen már nem kelelne félni a kötöttségektől nem? Meg tudja, hogy én nem vagyok egy lekötős fajta. Talán nem jövök be neki, mint nő. Nem tudom...
2011. dec. 15. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, mint nő, akkor nem kezd veled még az ágyban sem, úgyhogy ez felejtős.
2011. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy olyan, akit büszkén fel is vállalna mindenki előtt.
2011. dec. 15. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

sok srácban akkor ébred fel a szerelem, amikor elveszítik a másikat

amíg nincs mit hódítani, valahogy nem is kell addig a másik.

2011. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DonKartács ***** válasza:
Hanyagold egy kicsit had szenvedjen és üljön be a sarokba és gondolkodjon el 30 évesen jó lesz-e ez a hölgy vagy maradok szingli örökre :D
2011. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!