Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bőv lent.

Figyelt kérdés

Megismertem egész véletlenül egy lányt neten(nem szokásom neten ismerkedni).5 éves kapcsolata van,de azt mondta már nem az igazi.Hetente elég sokat ebszélünk kb 4*3-4 órákat.Elég közvetlennek tűnik bizonyos téren.Elmond személyes dolgokat,stb.Viszont most jön a poén.Találkozni nem akar még haverként se ,mert a barátja akivel nem jó már annyira mint 5 éve nem örülne neki(akkor minek van vele?)...nagyon ragaszkodó,és érzékeny csaj nekem az jött le.És bár már nem jó a pasijával,de emberileg szereti annyira,hogy nem akarja megbántani,hogy EGY MÁSIK valaki miatt hagyja ott.Majd akkor fogja azt mondta ha tesz vmit ami végleg megerősíti benne hogy már nem akar vele lenni.de már gondolkodott rajta,de mégis vele van azért amit írtam.Arról nem is beszélve h valahogy szóba jött h a gyerek bántotta e az 5 év alatt fizikailag vagy mélyen lelkileg,erre azt írta "ennyire mélyen" ne menjünk bele.Itt már vettem az adást mondom neki,erre csak mosolygott:). Túlzottan odafigyelő a csaj ez a baj sztem...érdemes szerintetek várnom rá(mert tudok várni,de a bizonytalanra nem akarok)?MEGTÖRHET ez a jég ami ehhez a tónyó tóbiáshoz köti(mert elvileg érzékeny gyerek,és nagyon megviselné ha a csaj elhajtaná.komoly gyerek lehet ha már 1 csaj azért marad vele h ne bántsa meg.képzelem mennyire...)?mert tényleg jól eldumálunk,meg általában ő keres(tudom ez fura,de mindig beelőz:D)Mit tegyek? előre is köszi!!23/f


voltak már bnőim,neh azt hidjétek h nem:D de ő fejtörést okozott...


2011. dec. 10. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő mennyi idős? Szerintem ha fontos neked, akkor várj. Én sem szoktam neten ismerkedni, de belefutottam egy lányba, akinek stabil kapcsolata volt (4 éves). És annyit beszéltünk, olyan jól megértettük egymást még neten keresztül is, hogy az lett a vége, hogy elhagyta miattam a csávót. Még mindig együtt vagyunk és imádjuk egymást. (másfél éve) F/24
2011. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike a választ!Ő 22 én 23.akkor ugyan az a szitu volt nálatok,mint nálam/unk van.:)Fontos igen..Azt mondod h x idő múlva mondhatja a mostaninak az ellentetjét?(Most nem hagyná ott egymásiké)
2011. dec. 10. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!