Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy heverhetném így ki?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, 2 hónapja lett vége az egyéves kapcsolatomnak, és nem tudok egyről a kettőre jutni.

Ő volt a mindenem, az első nagy szerelmem, azthittem innen már egyenes út az esküvő, a gyerekek és a kis házunk. Én nagyon nagyon szerettem őt, elmondhatatlanul, de ő megcsalt, és azóta is a sráccal van, hatalmas csalódás volt ez nekem, hogy egyik nap még szeretett, másnap meg már szia nekem más van. Mit tehetnék? Bármit megtettem volna érte, bárhova nézek őt látom, mindenről ő jut az eszembe, srác létemre belebetegszem, pedig 2 hónapja szakítottunk. Életre való srác vagyok, több lánnyal járhattam volna azóta akik szépek-okosak de még sem olyanok mint Ő. Nem tudnék már vele járni, de nagyon fáj hogy egy év csak így ki az ablakon, és érzelmileg/belül is összetörtem. Mit tanácsoltok? Buli-haverok alap, de még sem megy. Nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 8. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
hát kitartás,tudod a megoldást haverok buli és beszélgess sokat tereld el a figyelmed,sportolj ilyesmi 18F
2011. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

legelőször magadban kell lezárnod, el kell fogadnod, hogy bármennyire is szereted a ti időtök már lejárt... ez így van rendjén, neked nem ő volt a legmegfelelőbb.

ha képes leszel úgy felkelni reggel, hogy már nem fog hiányozni az az időszak amit együtt töltöttetek (mert nem hiszem, hogy a lány hiányzik csak az érzés), akkor nyugodtabb leszel és kereshetsz valaki mást aki kitülti a benned lévő űrt.


f*ck yea még jó is lett ez a szöveg :D

2011. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
kitölti*
2011. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
jön majd a többi csaj , nyugi. amúgy meg haverok, buli..ez a legjobb vígasz ilyenkor és idővel jobb lesz. nekem pl 4-5 hónap volt mire teljesen kihevertem egy fájdalmas szakítást. most annyit tehetsz hogy élvezd az életed, zárj le minden kapcsolatot a lánnyal, sms-ek, képek kitörlése, közösségi oldalakról is letörölni, hogy ne is lásd.
2011. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem úgy tűnik, hogy te 17 éves fiú létedre túl sokat vártál ettől a kapcsolattól. Egyfajta rózsaszín ködbe futtatott álomvilág amiben éltél. Lehet, hogy azért lépett le a barátnőd, mert ő túlságosan kötöttnek érezte az kapcsolatot. Elhiszem, hogy most nagyon rossz neked. Nem elég, hogy mindent megtettél érte, de azzal, hogy félre lépett még meg is alázott.

Most az lenne a legfontosabb, hogy el tudd őt engedni.

Anyukáddal vagy Apukáddal nem tudod megbeszélni ezt a csalódást. Hátha a vigasztaló szavuk egy kicsit enyhítenének bánatodon.

Fiatal vagy. Előtted az élet. Az hogy ez a busz most elment és nem vett fel még nem azt jelenti, hogy később nem lesz egy másik aki fel vesz.

Szerintem nem feltétlen az a jó megoldás, ha leiszod magad és rögtön új csaj után nézel.

Először a mostanit kell véglegesen elengedned, túl jutni a válságon. Tanulni a hibáidból ( mert elképzelhető, hogy voltak). És nyitott maradni a világra.

2011. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"The first love is never the true one": az első szerelem soha nem az igazi - mondta annó,17 éves koromban egy ma már 70-es éveit taposó német ajkú ismerősöm,Eva Maria s utólag belátom teljesen igaza volt.

Ma 29 éves vagyok,jövő nyáron leszek 30.

Nagyon rossz ilyenkor,az ember folyton marcangolja önmagát,vagy szidja a másikat,s közben arra gondol,milyen jó lenne most vele,vagy épp miért kellett így lennie.

Voltam én is így,ismerem az érzést,kb.5 éve lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak,azóta semmi komolyabb nem volt,sőt igazán a lányok se találnak meg.Valahogy nem olyan nekem semmi se,mint régen.

Mondjuk most januárig sokat dolgozom,utána úgy néz ki nem lesz munkám sajna,s akkor talán a munkakeresés mellett majd talán több időm jut a társkeresésre is.


Nekem most sajna a munkám miatt nem aktuális a bulizás-csajozás,viszont van egy lány aki nagyon tetszik és úgy látom talán neki se vagyok közömbös.



Szóval bulizz-csajozz,tombold ki magad,és közben egyszer csak majd lehet épp olyankor talál meg az igazi,amikor épp nem is sejtenéd!

2011. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy éppen most teszed fel a kérdést, mert én is éppen emiatt emésztem magam - szintén két hónapja. Engem is megcsaltak, én is tervezgettem, próbáltam ráhangolódni arra, hogy az életemet egyvalakinek szentelem. Csak miatta. Korábban sokat kérdezte, együtt leszünk-e örökre, én nem tudtam olyan könnyedén válaszolni. Csak azt mondtam, szeretnék. Valahogy éreztem, hogy ez nem lehet sírig tartó szerelem, túl szép volt minden hozzá, és őt is éppen eléggé ismertem ahhoz, hogy tudjam, több tapasztalatra van szüksége ahhoz, hogy tudja, milyen életet akar. Annyira gyerek még, és az elején is éreztem rajta, ez az egyik dolog, amit annyira szeretek benne. Most egy olyan emberrel van együtt, aki nem érti meg, aki utálja ezt a bolondos énjét, és ő mégis odaadta magát neki, behódol ennek a valakinek, aki talán soha nem fogja szeretni, mint én. Ugyanakkor azt is tudom, hogy most egy darabig boldog, és hogy még mindig szüksége van rám. Ha másként nem, barátként. És én ott leszek neki, és igyekszem mindenben támogatni. Ez a legtöbb, amit tehetek. Túl régóta ismerem ahhoz, hogy egy kicsit is utáljam, hiába tett velem olyan dolgokat, amit senki sem érdemel meg. Most egyébként van lehetőségem mással lenni, amolyan ismerkedős fázisban vagyunk. Talán megpróbálom vele, aztán majd meglátjuk, mi lesz...
2011. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy másik lányt,beszélgessetek,vagy légy sokat a haverjaiddal.Egy idő után elfelejted,aztán majd rájössz hogy milyen hülyeségeket gondoltál(feleség...).Nekem is volt már hasonló,végül rájöttem,hogy ebben a korban kell kiélni önmagad.
2011. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!