Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segìtene valaki egy könnyeit elsìrt lànyon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy miben kell segíteni
2011. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen

21f

2011. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Írd meg, miben kellene segíteni!!
2011. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok.Mindent leírtam ès nem került a kérdès alà.3 és fèl ève tartò kapcsolat megy tönkre.a baràtom szülei a közbenjàrók.teljesen kivagyok.màr nyugtatót szedek.sose vèd meg a szüleitõl.mindenen öszeveszünk.szeret de sose mutatja ki.azt mondtam hagyjuk egymàs és ö gondolkodàs nèlkül beleegyezet.màr nincs eröm ès kedvem.feladtam èrte a fiatalsàgomat ès most hagyja h befolyàsoljàk.semit sem tud eldönteni.tulsàgosan szeretem nem tudnàk èlni nèlküle.nem birom tovàb.könyörgöm segìtsen màr valaki.èn màr nem tudok mit teni.
2011. dec. 8. 10:40
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Pedig jobb ha megpróbálod túltenni magad rajta - tudom hogy nem könnyű, de muszáj.


Már eleve az, hogy nem véd meg téged, eléggé jelzi, hogy mennyit jelentesz számára. És az, hogy azonnal beleegyezett, hogy szétváljatok? Mennyire szeretett téged ez az ember?


Hidd el, egy ilyen kapcsolatért nem érdemes könnyeket ejteni. Fogsz te találni olyat, aki tényleg szeret, és megbecsül. Mert vannak ám ilyen emberek is.


Pedro

2011. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Igazából jórészt át tudom érezni a gondjaidat. Hasonló szituáció nekem is volt. Életem első beteljesült szerelme volt idáig a leghosszabb párkapcsolatom. Minden csodálatosan szép volt sok ideig. Nem tudom, hogy leszek annyira szerelmes, mint akkor, belé voltam. Nem volt összeköltözés, semmi ilyesmi, mert eléggé fiatalok voltunk, önálló kereset és minden ilyen nélkül. A szülei voltak a fő faktor, ami miatt kiszeretett belőlem, legalábbis én így tudom. Rengeteget tömködték a fejét, hogy hagyjon ott, nem való vagyok hozzá és efféle. Pár 2-3 hónap alatt sikerült is elérniük ezt, kiszeretett belőlem. Ez több, mint 2 éves történet, de még mindig sűrűn gondolok rá. Azóta sok barátnőm volt, de szeretni egyiket sem szerettem. Ma már ott tartok, hogy inkább csak az érzés hiányzik, nem is a lány. De optimistán látom a dolgokat és nem adom fel, hogy megint szerelmes legyek :)


A lényege ennek a hosszú maszlagnak az, hogy az idő minden sebet begyógyít. Tarts ki, és nem lesz gond. ha vége lesz, akkor egy ideig rossz lesz, de számíthatsz szerintem a barátnőidre, barátaidra majd. Kitartás! :)

2011. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
LÁTJÁTOK?! Ezért nem kell odaadni senkinek a fiatalságodat!!! 14-23 éves korban még csak játszadozni kell a lányokkal nem komoly kapcsolatot kell velük kezdeni. -.-
2011. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én segítek (segítenék), de most mit csináljak? Vegyelek feleségűl vagy mit? Tényleg a jó szándék vezényle, de fogalmam sincs mit tegyek.
2011. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe ,nagyon nem érdemel meg téged.Szerinted ha egy ilyen emberel maradsz milyen lesz a az életed, ez majdnem már olyan hogy te teszel neki szívességet hogy vele maradj.Azon a 3 éven meg ne bánkódj, szerintem mindenki hozott már olyan döntés azt életében ami nem úgy sikerült ahogy elvárta volna,de ilyeneken nem szabad fenn akadni az élet megy tovább.
2011. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, három év nem a teljes fiatalságod.
2011. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!