Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval 2 napja....De nagyon szeretem rég óta.Kb. egy éve..És nem tudom,de valami taszít tőle,rendesen amikor találkozok vele félek tőle.És ez nem normális.Arra gondoltam hogy még nem vagyok érett és nem készültem fel egy komoly kapcsolatra.Meg ma nagyon sok rosszat halottam róla amin kiakadtam:több rendőrségi ügye van több házba betört stb...És még a tanárok is szóltak hogy nekik semmi közük de ha van eszem messziről kerülöm a társaságát.....Szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben?Mit tennétek a helyemben??Szakítsak vele?Ha igen,hogy adjam a tudtára?
2011. dec. 7. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akarod, hogy a priuszos haverjaival jól meggruppenezzenek, akkor szakítsd vele mindenképp.
2011. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hallgass a tanáraidra.
2011. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de hogy adjam a tudtára???
2011. dec. 7. 21:40
 4/14 MKs ***** válasza:
Ha felsz ird meg neki de ha haragtarto akkor keress magad melle valakit aki tud rad vigyazni
2011. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mert szerinted bántana?
2011. dec. 7. 22:05
 6/14 MKs ***** válasza:
Nem tudom nem ismerem te ismered! agressziv??
2011. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
eléggé...mondjuk az egyik oszt.társam ki akart kezdeni velem ő pedig megverte -.-....
2011. dec. 7. 22:08
 8/14 MKs ***** válasza:
hany eves vagy es o mennyi??
2011. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy most k....ának nézel.....de én 14 ő 16..
2011. dec. 7. 22:10
 10/14 MKs ***** válasza:

miert lennel kva hisz az csak 2ev

mindenesetre akkor o egy mini gangster szoval ird meg neki es meglatod a reakcioja mi lesz az alapjan fogod tudni h kell e felned vagy nem?

2011. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!