Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak (35 felett), akik határozottan tudják, hogy nem akarnak gyereket, kizárólag egy nöt bolodoggá tenni és vele leélni az életét?

Figyelt kérdés

Esetleg kutyus, de gyerek kizárt! ?

Csak azért , mert én ilyen nö vagyok és nem vagyok hajlandó szülni, csakis olyan pasit akarok, aki szintén nem szeretne gyereket.Nem utálom öket, csak egyszerüen nem akarok soha.


2011. dec. 7. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Duma. Eddig nem kellettél senkinek és feltehetőleg most sem kellesz és már ketyeg a biológiai óra és tudod, hogy már nem sok időd van, hogy normális férfit találj és gyereket szülj, ezért bemeséled, hogy neked nem is kell gyerek. Pont mintha valaki valentinnapkor mondaná, hogy ő élvezi az egyedüllétet.

Aki kategorikusan kijelenti, hogy ő márpedig nem fog szülni, mert csak, az szerintem rendkívül önző. De persze rengeteg ilyen férfi van, így az elején tisztázni kell a dolgokat.

Igaz még csak a 20-as éveim elején járok és el sem tudom képzelni, hogy valaha is megnősüljek, vagy saját családom legyen, de gyerek egyszer, talán kéne.

2011. dec. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Először is, nekem van már egy 5 éves lányom aki imád és én is imádom. Másodszor, csak az olyan önző idióták képesek egy kib@szott kutyát egy gyermekhez hasonlítani mint te. Jobb is ha még véletlenül sem lesz gyereked mert el tudom képzelni mennyi "szeretetet és odaadást" kapna tőled amiért felborította "tökéletes" életed.

Egyáltalán nem ítéllek el amiért nem akarsz gyereket de fenntartom a véleményem, hogy nem lennél jó anya.

2011. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Húúú,én is szeretnék ilyen pasast.:)


Nem tudom,észrevettétek-e,de most nem az volt a feladat,hogy a kérdezőt sértegessétek és leírjátok,ki milyen jó anya és milyen gyereke van.A kutyát nem érdekli:))))

2011. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

a 20 éves hülyegyereknek, meg amelyik beszaporitott már egy 5 évest üzenem, hogy nem érdekel a véleményük, buta a mindkettö, tuti csöves is. 20 éves!! felejsd el, hogy lesz gyereked!! nö nem szül neked, ez fix. akinek meg az 5éves kölyke van, legyen is rá büszke, pláne mikor 18 évesen jön haza külföldröl sok pénzzel :D, csöcsöket csináltat és kissé barnabörü barátjának mercit vesz. mert ez lesz a sorsa :D

a kutya fontosabb sokkal!

2011. dec. 8. 14:37
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt is moderált ki te faaaaaaaaaaaaaaaaaaaasz!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia


Érdekes amiket írtál ,írtak neked

De nehogy már egy kutyát többre tartson valaki mint egy gyereket .

Ezt megpróbálta az exem is és mihelyt észre vettem,h a kutyája elöbréb van mint én és ezt közölte is enyhén .

Már pakoltam is akkor aludjon a nyamvadt kutyájával .

2012. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes még véleményt, vagy tapasztalatot sem megosztani a kérdezővel, mert úgy elhord mindenkit, ahogy illik...

Nem értem mire jó ez az agresszió, meg hogy elküldesz mindenkit az anyjába akinek nem tetszik az életmódod.


Minden esetre azért belegondolhatnál egy kicsit a dologba, hogy neked hogy esne az, ha a pasidnak lenne egy autója és azzal sokkal többet törődne, mint veled.

Az előző válaszoló is így járt, volt egy barátnője aki többet foglalkozott a kutyájával, mint vele. Egy egészséges ember elvárja azt, hogy ha van egy párja, akkor az legyen neki fontos, és ne a háziállatot részesítse előnyben.


Persze, most én is kapni fogom az áldást, mert nem értek semmihez, hülyeséget beszélek...

Lehet a te szemszögedből így van, de biztosan vannak olyanok akik egyetértenek velem.

2012. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!