Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak, nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, nektek melyik típusú lány/nő jön be? A csöndesebb, vagy inkább ennek az ellentétje?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg, hogy miért azt kedvelitek jobban, és hogy milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsoltatban. Esetleg hátrányok-előnyök ismerkedésnél. A korotokat is írjátok le légyszi, köszönöm!
2011. dec. 3. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
engem zavar ha egy lány hangos, vihogós, be nem áll a szája.
2011. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az arany középút jön be nekem. Aki állandóan csöndben van az nekem nagyon nem tetszik, unalmas vele lenni. A skála másik oldala se jobb, aki mindig pörög, az meg leszívja az enrgiáimat, szintén nem jó. Valahol a kettő között. 23
2011. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ÉRtem, köszi:) egyébként ne olyan csendes lányokra gondoljatok, akik meg se mernek mukkani, meg egy barátjuk van, és az is csak képzelet beli... :D a hangos lányok alatt meg azt értem, hogy folyton mehetnékje van ide-oda, sokat dumál, esteleg nagyszájú.
2011. dec. 3. 15:13
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a vagány csjok jönnek be,akik őszinték és ezt nem rejtik véka alá, de azért ne legyenek ordenálék.
2011. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a lány jön be, aki engem is elfogad olyannak, amilyen vagyok.
2011. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

15:13:

Ez alapján egész biztosan a csöndesebb... De hogy olyan hol a francba lehet találni manapság... O.o



21F

2011. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! (utolsó, amúgy olyan vagyok. És a baráti társaságom 95%a is olyan) azért tettem fel ezt a kérdést, mert eddig azt vettem észre, hogy a nyitottabb, zajosabb típusra jobban hajtanak a fiúk. De akkor még a másik kategóriának is van esélye ezek szerint. :)
2011. dec. 18. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:

08:47:

Persze, hogy jobban felfigyelnek :) Ti is hamarabb felfigyeltek egy viháncoló srácra... Ezzel nincs is semmi baj.

De nekem olyan csaj tuti nem kéne. Az én életmódom inkább a nyugalmashoz konvergál szóval vagy halálra unná magát a csaj mellettem vagy engem kergetne az őrületbe ;)


21F

2011. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D engem inkább idegesítenek az ''én akarok lenni a legviccesebb'' fiúk egy idő után. Akikbe eddig szerelmes voltam/megtetszettek, inkább a nyugodtabb típus felé hajlottak :)
2011. dec. 18. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Idegesítenek, de felfigyel szárjuk nemde? ^^ Kitűnnek a tömbegből. Ezért csajoznak/pasiznak könnyebben. Könnyebb őket észrevenni.

Az más kérdés, hogy a hideg kiráz tőlük... ;)



21F

2011. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!