Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak (35 felett), akik határozottan tudják, hogy nem akarnak gyereket, kizárólag egy nöt bolodoggá tenni és vele leélni az életét?

Figyelt kérdés

Esetleg kutyus, de gyerek kizárt! ?

Csak azért , mert én ilyen nö vagyok és nem vagyok hajlandó szülni, csakis olyan pasit akarok, aki szintén nem szeretne gyereket.Nem utálom öket, csak egyszerüen nem akarok soha.


2011. dec. 7. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
írhatnál nekem privátra...
2011. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok 35 fölött, de nem akarok gyereket...
2011. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2011. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok, tehát nem tini, aki épp lázad ezellen :), hanem egy olyan nö, akinek lassan már nincs is lehetösége rá :). szóval én határozottan tudom mit Nem akarok :).

35 felett meg azért érdekelt, mert ilyenkorra már kb tudja az ember mit akar, fiatalok még sokan dacosak és hajlandóak meggondolatlanul dobálózni szavakal. Nekem is mindig ezt mondták, hogy majd akarni fogok, de sose akartam, és ezután se :).

2011. dec. 7. 20:00
 5/17 anonim ***** válasza:
A fene tudja, 34 vagyok, kifejezetten nem szeretnék, de ha becsuszanna, akkor mindent megadnék neki. Szerintem kedves kérdező te is így lehetsz vele:)
2011. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Persze, én is igy vagyok vele, mindent!!!

Kutyuskám van, szerintem sokan cserélnének vele :), nagyon boldog kiskutya, ö mindent megkap! De én tényleg nem akarom még azt se, hogy becsússzon, mindent elkövetek érte, ha még igy is becsuszna, gyorsan elvetetném. Én a munkában, utána pedig egy pasival akarom az életemet teljesnek érezni és élvezni, nem pedig gyerek által.

Mondom ezt úgy, hogy tudom, hogy nagyon jó anya lennék, csak egyszerüen nem akarom.

2011. dec. 7. 20:23
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem lennél az, akkor akarnál gyereket, aki ilyen sok energiát fektet abba, hogy még véletlenül se legyen gyereke az tuti nem lenne jó szülő. Gondolom anyagilag jól állsz és kényelmes életed van amit nem akarsz feladni egy gyerek kedvéért.
2011. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, igen, szerencsére elég jól állok, dolgoznom is alig kell és mindenem megvan, a tetejében még nagyon szép testem, és feszes böröm!!. Tény, hogy sose adnám fel. De szemétség, hogy azt állitod, hogy nem lenné jó anya, a kutyuskámnak is a legjobb mamája vagyok, imádom, szeretem, simogatom, puszilgatom, masszirozom, tanitgatom, ágyban alszik, rengeteg játéka, rágcsálnivalója van, meg jó kajákat sütök neki, steaket, jó husikat! Én jó anya lenné, a legjobb!!! Csak nem óhajto azzá válni, úgyhogy ne sértegess! Szerintem te lennél rossz szülö, csak úgy szaporodnál a semmire..., megfontolatlanul, majd megkeserdnél, ideges szülövé válnál, vagy már az vagy!
2011. dec. 7. 21:20
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező!

Véleményem szerint elég paradox vagy, mert azt írtad ha véletlenül becsusszanna egy baba, akkor mindent megadnál neki. Később azt írtad, ha becsusszanna akkor elvetetnéd.


Én nem vonom kérdőre azt, hogy jó anya lennél-e vagy sem, mert senkinek nincs joga mások felől ítélkezni, de ez nem volt szép kijelentés, hogy azonnal elvetetnéd.

2011. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

pedig azonnal elvetetném, mivel nem akarok gyereket, azt hiszem a kérdésem által is logikus.

elöttem valaki irta, ha lenne, biztos megadnék neki mindent. igen, HA lenne, de teszek érte, hogy ne legyen. ez a HA csak feltételes mód volt.

2011. dec. 7. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!