Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok a hibas, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok a hibas, ez most megcsalas?

Figyelt kérdés
A baratomtol szunetet kertem,de azt mondta hogy akkor inkabb szakitsunk.Azt mondta hogy orokre felejtsem el ot.Majd csokoloztam egy sraccal.mikor megtudta,azt mondta hogy nem is voltunk szakitva,csak szunet volt.sztetek emiatt legyen lelkiismeretfurdalasom?
2011. dec. 7. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem megcsalás,mert ő szakított veled!
2011. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de azt mondta,hogy azt csak ugy mondta.,,tesztelt,,...de nem vagyok gondolatolvaso
2011. dec. 7. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennyi,nem vagy gondolatolvasó.. :\

Amúgy olyan,mintha tényleg szakított volna,és csak kamuzott,hogy nem is,mert zavarta,hogy te már csókolóztál mással..meg,hogy lelkiismertfurdalásod legyen,téged lehessen hibáztatni! :S

Amúgy persze ez csak feltételezés,még nem biztos.

2011. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez a féltékenység ami azt jelenti hogy érez irántad valamit
2011. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem is ezt mondta egy kozos ismerosunk,hogy tudja h csak lelkiismeretfurdalast akart okozni,de nem tudom kinek higgyek...es most erre beszeli ki magat hogy nem fogjuk mar ujrakezdeni emiatt.ennek semmi ertelme,nem?
2011. dec. 7. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
ezek után újra összejöttök aztán megint szakítás "szünet" és ezt 50 szer eljátszátok és mikor már nem éreztek egymás iránt semmit, az indulatok miatt utána tényleg szakítotok. aztán később megint összejöhettek. ki tudja.
2011. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hat ez ez mar par honapja volt,ugyhogy sztem mar nem :( csak egyfolyataba magamat okolom emiatt
2011. dec. 7. 16:20
 8/13 anonim ***** válasza:
egy szakitaas nem vicc, vege e kesz 20
2011. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
erre mar esely sincs h ujra osszejojjunk a fenn emlitettek miatt.ekkora bunt kovettem el?!
2011. dec. 7. 16:22
 10/13 A kérdező kommentje:
amugy 2 ev utan csak eloszor szakitottunk
2011. dec. 7. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!