Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, szerintetek szó nélkül otthagyhatom?

Figyelt kérdés

Nem rég jutott tudomásomra, hogy a barátnőm többször is megcsalt más férfival!! Ő persze nem sejti, hogy ezt megtudtam. Nagyon rosszul esett, mert három éve járunk és én mindent megtettem érte, kimondhatatlanul szerettem őt, igyekeztem neki mindent megadni, amit csak lehet!!! Dühös vagyok és csalódott. :( Mivel nem ez az első eset, hogy megcsal, előtte többször is elnéztem ezt neki, úgy döntöttem, hogy akármilyen nehéz is, szakítani fogok vele. Élőben nem szeretnék, mert eléggé hirtelen haragú vagyok és félek, hogy piszkosul leordítanám (amit meg is érdemelne!!!!) vagy még talán elborulna az agyam és megütném. Ha már ő így kicseszett velem, szerintetek megtehetem, hogy minden indok és szó nélkül otthagyom? Nem szeretnék tuskó lenni, de ami sok az sok. Én szerettem, ő meg átvágott. A mail címére elküldöm neki majd ezt a linket: http://www.youtube.com/watch?v=WS3eWtwzk1g (tudja, hogy ezt a zenét akkor szoktam hallgatni, ha rossz kedvem van) és ezután mindennemű kapcsolatot megszakítok vele. Lehet, hogy ez dedós, de cseszettül fáj ez az egész. Szerintetek ez jó "megoldás"?


21/F, 19/L


2011. dec. 7. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Megteheted, szakíts neten, de ne szó nélkül, egyszerűen írd azt, hogy vége.

A link pedig röhej..15 évesen menő szakítós zenét küldeni.

2011. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szakíts!
2011. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Azért illik odaírni azt is, hogy miért szakítasz vele.

Pl. "Tudom, hogy megcsaltál Te b.dös ribanc, örülj neki, hogy nem személyesen találkozunk. Többet az életben ne szólj hozzám!" Vagy valami hasonló. Tessék tökösnek lenni!

2011. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

kutyából nem lesz szalonna-tartja a közmondás.

Én a helyedben szó nélkül, értsd: SZÓ NÉLKÜL!! hagynám ott, mindenféle előzetes kérdés, beszélgetés nélkül. Ha kérdi miért, megmondanám, lesz ideje elgondolkodni.

2011. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szakíts, de legyen benned tartás és mondd el neki mi van. A helyedben szemtől szembe mondanám.
2011. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szemtől-szemben lehet, hogy én is felpofoznám, aminek meg csúnya következményei lehetnek...
2011. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Egyszerűen írd ezt neki:

"Van egy csel.Tudod,hogy mi?

FELEJTS EL!!!!!!!

szevasz"


Ez tökös és durva is,nem is hergeled magadat,hanem őt hergeli,hogy ennyivel letudod.

2011. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Vagy esetleg még annyi,hogy jól dugd meg verd bele a szájába és mond akkor,hogy van egy csel.Tudod,hogy mi?

FELEJTS EL.És felállsz és otthagyod azonnal.

2011. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem! Egy ilyen gerinctelen csajnak nem kell magyarázkodni semmit- én úgy gondolom.
2011. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pcsába nem kell bonyolitani a dolgot.Lépj tovább.Sok sikert üdv!
2011. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!