Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

Barátnőm bulizott a 7 végén. Tegnap felhívott, és beszélgettünk, hogy ugye milyen volt meg minden.

azt mondta jól berúgott, sokszor hányt.

Úgy volt, hogy a barátnőinél alszik, és reggel megy haza.

Kicsit gyanus, hogy sokat mondja, hogy szeret nagyon ,meg hiányzok neki, eddig is mondogatta, de tegnap feltünően sokszor.

Meghogy nem érdemel meg engem mert mindet megteszek érte, őmeg bunkó néha...

Még buli elején is felhívott barátnője telefonjáról, hogy nagyon szeret engem, és azt is modnta, hogy nemfog hülyeséget csinálni, nem csal meg.


Azonban kiderült, hogy a volt pasijánál aludt, akivel 2 évig jártak, és első szerelem volt!!!!


Tudom miylen részegen, és félek, hogy megcsalt, vagy valami volt, mert azota 3 szor telefonált, hogy elmodnja emnnyire szeret, meg sms-t is küldött...


gyanúsnak tartom, hogy lelkiismeret furdalása van mert olyasmit csinált ,amit nem kellett volna, és azért hívott ennyiszer...


2011. dec. 5. 06:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

háát nem akarok neked hazudni de elképzelhető hogy megcsalt:S

részeg ember nem gondolkozik, csak cselekszik, de reménykedj benne hogy nem történt semmi, kérdezd meg a bnőit hogy látták e azzal a pasival a buli folyamán hogy micsináltak.

2011. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát... ez barátom igy... ásó- kapa. bár ha valaki bevan rúgva, igaz csak cselekszik, de éppenséggel őszinte is. ha azt mondja akkor igen... bár én azt tartanám a legeredményesebbnek ha személyesen leülnél vele beszélgetni, és kihangsúlyoznád h nem fog történni semmi csak kíváncsi vagy. utána belátásod szerint cselekedhetsz. --Chocky--
2011. dec. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Fene tudja, sztem félrement. Viszont te kellesz neki. Neked kell eldönteni, hogy ér-e annyit a lány, hogy megtartsd.
2011. dec. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

sajna ne, tudok vele találkozni, csak 7 végén személyesen.

marad a telefon, nemsoká felhívom.

mert tagnap éjjel kapcsoltam csak, hogy lehet valami volt, mert túl sokat keresett....


Amugy, ő mondogatja, mindig, hogy az alkohol nem kifogás arra hogyha bárki megcsalja a másikat, és elítéli ezt.

2011. dec. 5. 06:50
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Azon csodálkozom, hogy agyalsz, hogy megcsalt-e....

NEM ELÉG NEKED, HOGY A VOLT PASIJÁNÁL ALUDT?



ez a csaj nem érdemel meg téged.....annyi csaj van még a világon!

2011. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem mentség semmire, akkor is tudatában van az illető, hogy van párja és szereti. Ez meg, hogy a volt pasijánál aludt elég durva.
2011. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Már az is gáz,hogy a volt pasijánál aludt,és nem az volt megbeszélve, az alkohol egyátalán nem indok a megcsalásra, aki részegen csal meg még saját magának is hazudik,hogy józanon nem vállalná fel,beszélj vele,de tényleg nagyon gyanús tények,ha téged akar,ha nem nincs mentség megcsalásra én sztem legalábbis.
2011. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tegyél le a csajról.Mindig ő hívogat,persze hogy ne érje meglepetés,hogy épp a pasinál,te meg akkor hívod,vagy nehogy valami oknál fogva előbb hazamenj nem tud róla,és akkor bukta.Szóval szerintem kár görcsölni,főleg ha ilyen szöveggel jön,hogy:"túl jó vagy hozzám,nem érdemellek meg"

<---no komment

2011. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyszer valami kérdés kapcsán megkérdeztem a barátomat, mit szólna hozzá, ha egy pasinál aludnék buli után. Azt mondta, hogy tuti nagy veszekedések lennének, esetleg akkor nem, ha az illető gyerekkori barátom. Igaza van, én sem örülnék neki, ha más lánynál aludna.

Főleg nem expasinál... Ha másért nem is, én ezért biztosan nagyon mérges lennék!

2011. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg csalt! :(
2011. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!