Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

Barátnőm bulizott a 7 végén. Tegnap felhívott, és beszélgettünk, hogy ugye milyen volt meg minden.

azt mondta jól berúgott, sokszor hányt.

Úgy volt, hogy a barátnőinél alszik, és reggel megy haza.

Kicsit gyanus, hogy sokat mondja, hogy szeret nagyon ,meg hiányzok neki, eddig is mondogatta, de tegnap feltünően sokszor.

Meghogy nem érdemel meg engem mert mindet megteszek érte, őmeg bunkó néha...

Még buli elején is felhívott barátnője telefonjáról, hogy nagyon szeret engem, és azt is modnta, hogy nemfog hülyeséget csinálni, nem csal meg.


Azonban kiderült, hogy a volt pasijánál aludt, akivel 2 évig jártak, és első szerelem volt!!!!


Tudom miylen részegen, és félek, hogy megcsalt, vagy valami volt, mert azota 3 szor telefonált, hogy elmodnja emnnyire szeret, meg sms-t is küldött...


gyanúsnak tartom, hogy lelkiismeret furdalása van mert olyasmit csinált ,amit nem kellett volna, és azért hívott ennyiszer...


2011. dec. 5. 06:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez a legolcsóbb duma hogy sokat ívott és nem tudta mit csinál. Elárulom hogy ha valaki sokat iszik attól függetlenül tud önálló józan döntéseket hozni. Én pl berugtam igen keményen régebben és haza tudtadm találni és nem csaltam meg a barátnőmet, mert gondolkoztam és nem hajtottam rá a csajra aki rám várt hogy lépjek. Én kiszedném belőle pl úgy hogy találkoztok azt mondod neki sokszor hogy szereted és hogy nem tudnád megcsalni erre te kérdezed tőle hogy uyge te se meg stb. Szal jól szöveggel buktasd le ha van egy kicsi lelkiismerete is bevallja neked. Am azt kell mondjam hogy 80% az esélye hogy megcsalt. Nem hiszem hogy játékgépezni ment a barátjához meg akkor alapból nem is hazudott volna hogy a barátnőjénél aludt...
2011. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező!Nem akarlak elkeseríteni ne úgy legyen de szerintem megcsalt téged...egy az részegen a volt pasijánál aludt,szerinted csak sakkoztak vagy kártyáztak?Kizártnak tartom!A másik dolog az hogy azért mondja hogy így szeret úgy szeret mert bűntudata van neki a történtek miatt,ha szex konkrétan nem is volt de az biztos hogy valami kis petting vagy csók volt,a bűntudat beszél belőle és ahogy mondtad neked is feltűnt hogy megcsalt téged,tehát tuti hogy volt valami....általában azt megérzi az ember,plusz még azt is tudod hogy nála aludt,szóval sajnálom hogy ezt kell hogy mondjam de egyértelmű a dolog...
2011. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nemtudom mit higgyek.

igazatok van, elég egyértelmű a dolog...nemtudom mit csinált, de kiszedem belőle!

ugy volt megbezsélve a barátnőjénél alszik, és reggel megy haza (másik faluban lakik a bnőm), aztán valamiért mégiscsak az exénél kötött ki, bár a megismerkedésünk óta mondja utálja a csávót, és fintorgott rá mindig eddig is.

lehet csak elterelt?!

fogalmam sincs mit tegyek...modnom beszélni vele legközelebb személyesen 7 végén tudok, de addig így megesz a fene, hogy nemtudom mivolt...

2011. dec. 5. 14:55
 14/17 anonim válasza:
Helo, ahogy olvastam megvan az esélye hogy megcsalt, de pl most szombaton voltam bulizni közbe van barátnőm és egyik lány ismerősömnél aludtam aki régen tetszett, de az ég világon semit nem csináltunk. bnőmnek pedig egész vasárnap magyarázkodnom kelett... nézz bele a szemébe és kérdezz rá, ha megcsalt akor biztos megfog törni. Ja és megkérdezhetem ,hogy honnan tudod hogy az exénél aludt? Mert nem mind1 hogy tőle halod vagy másoktól..
2011. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ő mondta, és semmi enm volt rosszul érezte magát a pia miatt, ezért aludt ott

aztmondta undorodik az exétől, csak nemvolt más választása...

2011. dec. 5. 21:29
 16/17 anonim válasza:
szerintem nem csalt meg.. de azért csakugy exeknél nem szokás aludni..
2011. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, hagy ott !:-(
2011. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!