Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól elbeszélgettünk. Érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól elbeszélgettünk. Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

A "barátnőm" inkább olyan havernak mondható barátnőm pasijáról van szó.

Jól megvannak, 1 hónaposak voltak mostanában, a lány az osztálytársam, a srác meg ugyanoda jár, 2 évvel felettünk. Mindig jön le a termünkbe, hogy vele legyen, de amikor épp nincs ott velem szokott beszélgetni. Most a nagyszünetben is beszélgettünk, és a lány bejött de nem vette észre a srácot. A srác meg mondta hogy megvárja míg észreveszi. Aztán becsengetésig ott maradt, és velem beszélt. Akkor mondtam hogy elkísérem egy darabon, de félúton találkoztam a tanárral, akivel óránk volt. Vissza is mentem a terembe, és óra után újra lejött, de akkor már kint vártam a folyosón. Nem tudom miért, nem nekem kellett volna ott várnia. Aztán a nap végén a lány mondta, hogy "ó ma nem is ment le hozzá..." én meg elmeséltem neki, hogy egyik szünetben ott volt, (őszinte voltam, csak azt hagytam ki, hogy a következő szünetben is vártam)

De szerintetek mi lesz ebből? Nem az van, hogy teszik a srác, de nagyon jó vele lenni, és talán csak tetszeni sem azért tetszik mert barátnője van. Nekem meg nagyon jól esne, ha rám fordítaná az idejét. helyette...


2011. dec. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy számára..kedveli a társaságodat:) De baj lenne szerintem, ha rányomulnátok egymásra, hogy a lány a te osztálytársad..
2011. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is tök jól elbeszélgetek a bíroságon mégse érzek semmit a bíró iránt... na jo néha kicsit szigorú :S
2011. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

fegyelmi, vagy mi??? :O xD

egyébként nem tudom, ez a "szikra" vagy mittudomén hogy szokás nevezni, valamilyen közös kémia is megvan szerintem. És én úgy gondolom, hogy ha én érzem akkor ő is. meg ha ott van a barátnője, meg én és velem van nem vele, az se tiszta.

de lehet hogy igaza van az első válaszolónak: vele kitudja meddig lenne jó, de a lány képét még 2,5 évig bámulom:P

2011. dec. 6. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
És 2,5 év az nagyon sok:P
2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ööö.. ígyvan.

am te vagy az 1. és 2. válaszoló is?

2011. dec. 6. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen:)
2011. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor szia xD
2011. dec. 6. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Na szia..:) Elhiszem,hogy megvan köztetek a szikra, meg a kémia..de mit szólnának hozzá a többiek? Viszont ha nem vagy jóba a lány osztálytársaddal, akkor ne hagyd elszalasztani a lehetőséget..csak így mindenki elfog hordani mindennek, ha te jössz utána vele össze, ugy hogy ez csak puszta érzés egymás iránt..sajna
2011. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát ettől aztán tuti nem kell tartanom, hogy a többiek minek hordanának el.. ugyanis ez a lány ugyanilyet tett az ő legjobb barátnőjével.

mindegy, majd meglátom hogy alakulnak a dolgok

lehet hogy szakítani fognak, és akkor majd simán meg tudjuk oldani. ha másnem meg, van egy jó fiú haverom:D

2011. dec. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!