Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
múltkor fociztunk ( haverjaival, barátnőimmel közösen) és alakítottunk csapatot, és ő volt az egyik csapatkapitány, és akkor ő válaszotta ki a másikat. és akkor engem választott, és megfogta a kezem, és kb. 1 percig szorongatta. (xd) aztán, volt olyan is hogy tesi órán párt kellett választani játékhoz, és ismét csak engem válaszott. gyakran hozzám ér, és leginkább a vállam és a csípőmet szokta megérínteni. nagyon kedves velem, infó órán is volt mellettem egy szabad hely, és inkább mellém ült. vajon tetszem neki?
2011. nov. 26. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
végülis...lehetséges. de ennyi infóból nem lehet megállapítani. ha neked is bejön akk próbálj meg kezdeményezni. az már jó jel h magától ennyit kezdeményezett .)
2011. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amit eddíg leírtál, abból csak haver vagy neki,nekem is volt ilyen, hogy teljesen havernak néztem egy lányt, és úgy is bántam vele,aztán évekkel később kiderült, hogy belém volt szeretve.az elhanyagolt lányok mindent férre értenek.persze ez nálatok nem biztos, amig rá nem kérdezel.de ha nem úgy kedvel, ahogy te akarnád, akkor utánna nem fogja meg a kezed többet.hogy ne értsd férre.
2011. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

annyit elmondanék, hogy én cseppet sem szeretném, ha tetszenék neki...nekem nem tetszik, csak azért kérdeztem meg, mert nem tudtam hová tenni ezt a viselkedést.

2011. nov. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!