Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljük túl a vizsgaidősz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljük túl a vizsgaidőszakot a barátommal?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, így megéltünk már 4 vizsgaidőszakot együtt, de mindegyik kicsit eltávolított minket egymástól, mivel keveset tudtunk találkozni, stresszesek voltunk, sok vita volt. Most ráadásul ő abbahagyta az egyetemet, és dolgozik, de lesz egy "téli szünete", és megy majd a haverjaival erre-arra... Én meg otthon tanulok majd a körmömet rágva közben, hogy mikor csal meg, mivel keveset lát, kevés a szex, sok a vita... nem túl szerencsés. Ráadásul egyszer már megcsalt. Hogyan éljem ezt túl úgy, hogy vele ne legyen sok konfliktusom, és tudjak a tanulásra is koncentrálni?

22N


2011. dec. 5. 19:35
 1/6 nastic ***** válasza:
90%
Mondjuk keresel valakit aki téged szeret megdúgni csak és ennyivel jól is lakik?
2011. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok orálszexxel!
2011. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akármi is történik,(pl nem jelentkezik egy kis ideig)te ne akadj ki,és ne kezdjél egy évig tartó hisztirohamba....Ne lógj a nyakán,ne csinálj idegesítő dolgokat...Küldj néha smseket egyszer aranyosat egyszer szexiset,SOSE HÍVD FEL ameddig ő nem hív mert azt zaklatásnak fogja venni,néha csak úgy lepd meg szó nélkül menj el hozzá mikor gondolod hogy otthon van,és masszírozd meg a hátát,vagy akármiét : ) süss neki sütit,meg vigyél neki sok finom kaját,meg valami piát,pl bort,amit ketten eliszogattok : ) NE TERVEZZ KÖZÖS PROGRAMOT..... max ha csak nincs két jegyed valami showder klubra vagy hasonló ami vicces :DD de másra ne tervezz,mert nem fog ráérni,és ne b.szogasd : ) OKÉ??????! : ) remélem segítettem
2011. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én fogok vizsgázni nonstop januárig, és én ne zavarjam, amíg a haverokkal van? :D
2011. dec. 5. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de egy normális kapcsolatban az lenne a lényeg, hogy mivel te vagy az elfoglaltabb, és FONTOS dolgod van, ő tolerálja ezt, te meg cserébe próbálsz annyi időt vele tölteni, amennyit csak lehet. Nem pedig azon kellene paráznod, hogy megcsal, csak mert nem vagy vele minden másodpercben. Amúgy vizsgaidőszak alatt is lehet akár heti többször is találkozni, este beugrik hozzád egy fél órára, ha már tele a fejed, elmehettek kajálni valahová a közelbe, az is max 1óra, mikor túl vagy a vizsgán nálad alszik, stb. Akik tényleg szeretik egymást, megodlják.
2011. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nastic ***** válasza:
0%
elolvastam a kérdésed, és a válaszod, ezek alapján ne zavard, te egy kiszolgáló szartúró vagy, nyugogodj bele.
2011. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!