Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok csak engem zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok csak engem zavar az, ha egy csajjal már lefeküdtek egy csomószor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 20:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Te hallod 28. válaszoló.. ha valóban 1. osztályú pasikkal kezdtél akkor nem csak pár hétig lettél volna velük együtt. Nem akarok így látatlanban ítélkezni de rólad is sokmindent elárul hogy egy év alatt 12 férfi szakított veled.. nem dicsekednék vele..
2011. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
eltérsz a tárgytól nem szakítottak velem mivel direkt nem jártam velük csak elvoltunk élveztük egymás társaságát (most csettintenék akár melyiknek ugrana egyből ) .... és legalább így kiismertem önmagamat és férfiak viselkedését ami nagyon hasznos dolog .... ( de sokan csak ááá ez már egy k*rva hogy lefeküdt ennyi meg ennyivel hát nem az csak van mersze a saját vágyait és testét érzelmeit megismerni ) legalább ha már jön egy olyan srác akivel komolyan gondolja nem fogja se megcsalni és lenézni ,hanem megfogja becsülni
2011. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
utolsó az a legnagyobb hazugság és hülyeség amit írsz,attól hogy lefekszik 20 emberrel,attól nem lesz neki később jobb,nem fog csak úgy megállapodni,mert mindig keresni fogja a legjobbat,senki sem lesz megfelelő,aki szerelem nélkül fekszik le valakivel,vagy nagyon sok emeberrel fekszik le az egy ribanc ha nő, ha férfi
2011. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
74%
anyaként majd biztos ezt tanítja a lányának... aztán csodálkozunk a mai tinik viselkedésén...
2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!