Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar lányok?

Figyelt kérdés

ha nagyon sok a tanulni való elszívok egy jointot könnyebben tanulom meg,ha unom magam órán kimegyek és szívok egy kis füvet,ha bulizni szintén ivás helyet és még jobb is...

titeket zavar lányok ha barátotok füvezik?


2011. dec. 4. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A füvezés csíraság
2011. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert próbáltad már?
2011. dec. 4. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavar. Ráadom a ruháját, és kikísérem az ajtón. Aztán többet nem nyitom ki neki...

Volt füves ismerősöm. Sík hülye és impotens lett a fűtől, pedig nem szívott sokat. Szóval kösz, de nekem nem kell ilyen pasi... -.-

20L

2011. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5 éve szívom de még impotenciát nem észleltem :o,tanulmányaim nem romlottak sőt javultak...
2011. dec. 4. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavar, ha nem kínál meg.
2011. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem úgy vigasztalod magad, ahogy akarod, hogy "ez nem gáz". A srác fél évig volt el vele és 20 évesen impotens lett. Doki meg mondta, hogy ez van, mégis mit várt...? Dehát mindenki úgy és akkor cseszi el az életét, ahogy és amikor akarja...
2011. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, nem rontanám el az örömét. Tőlem annyit drogozhat, amennyit csak akar. De nélkülem...

Ez a veszély szerintem nem fenyegetne. Megvetem annyira a drogosokat, hogy szóba se álljak velük.

2011. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bazz nem vagy normális...
2011. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem is csak az zavarna, ha nem adnál :DDDD
2011. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden jóérzésű embert zavarnak a drogos g.cik. Méghogy jobban tanulsz a fűtől. Tudod kit etessél ezzel hülye gyerek.
2011. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!