Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de ez kicsit zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de ez kicsit zavar (bőv. Lent) ez kifogom nőni?

Figyelt kérdés

16/F vagyok. Van egy kialakulóban lévő kapcsolatom. A lány az előttem lévő barátjának adta a szüzességét. Engem ez csak azért zavar, mert tényleg nagyon szeretem őt, és ő is engem, de valahol ott van bennem, hogy de kár hogy nem nekem adta a szüzességét, ha már én neki fogom.:/


Idővel ezt kifogom nőni? Később fog ez engem érdekelni?

(A lány is 16)

Légyszíves normális válaszokat, és nemet és kort is írjatok, köszönöm:)


2011. dec. 3. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre az a megoldás, hogy annyira meg"szereted", hogy el is felejtse a másikat. Ha ez nem jön össze, akkor fogd fel tanulópénznek.

Egyébként még fiatal vagy, lesz még másik csajod is.

2011. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem az egészben csak anyni zavar, hogy nem nekem adta a szüzességét. De ez mindíg is bennem lesz ha olyan barátnőm lesz. De ez idővel ugye változik? Tehát nem fog érdekelni később?
2011. dec. 3. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi zavar abban, hogy előtted is volt partnere? Ugy gondolod hogy ettől nem elég 'tiszta'? Vagy hogy ez valami ajándék amit a legérdemesebb udvarló kaphat csak meg?

Ha nagyon szereted, akkor nem tökmindegy?


Amit írtál, abból úgy gondolom hogy te sem vagy már szűz. EZ nem zavar?

2011. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én szűz vagyok. Csak olyanokat ovlastam erről hogy legnagyobb kincs amit lánytol lehet kapni, és még hasonló dolgok. És bánom hogy nem én kaptam meg:/ ennyiröl lenne szó:/
2011. dec. 3. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán ki fogod nőni. Nekem van egy barátom aki ugyanebben a helyzetben van/volt. Még 8 év után felemlegette magunk között, hogy nem ő volt a párjának az első. Te ne legyél ilyen...
2011. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezen már nem tudsz változtatni, odaadta, elúszott.


Amúgy próbáld úgy felfogni, hogy Te már nem fogsz hatalmas fájdalmat okozni a barátnődnek akkor, amikor lefekszetek. Ha meg gyakorlott, tud is segíteni, ha bénáznál. Ne érdekeljen a szüzesség. Megtiszteltetés, ha megkapod, de nem létfontosság. A szerelem a lényeg, örülj annak, hogy szeretitek egymást és felejtsd el a szüzességet.

2011. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha ez a dolog nem foglalkoztatna engem, csak az hogy szeretjük egymást és ez a legfontosabb. De jelenleg benem van még ez a szüzes gondolatmenet:/
2011. dec. 3. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
túl romantikus vagy:)))
2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:$$

mostmár jól vagyok, de félek hogy megint rám jön ugyanez a lelkizés. Megpróbálok nem foglalkozni vele, hisz nem a szüzességbe van a szeretet:) erre jutottam(:

2011. dec. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!