Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok csak engem zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok csak engem zavar az, ha egy csajjal már lefeküdtek egy csomószor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 20:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
ha sok lenne az zavarna!
2011. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Engem például nagyon zavar sajnos. Mostani barátnőm is beszámolt az eddigi kapcsolatairól és mondta, hogy járt úgyis hogy beleélvezett az akkori barátja hát azóta kicsit undorodom bnőmtől főleg mikor eszembe jut ez a dolog :S :S
2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez tök hülyeség, ezzel az erővel undorodhatna tőled, és nem venné a szájába a péniszedet, mert te meg más lányok puncijában voltál. Hogy esne?
2011. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%
én is undorodnék magamtól ha fűvel fával összefeküdnék...
2011. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
akik 0 %osara értékeltek elég nagy ribik lehetnek
2011. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
miért zavarna ?? elég nyitott világban élünk ... és talán ha minden ember ki élné a vágyait akkor talán nem mennének tönkre elég hamar a párkapcsolatok ... ( férfinak nem szégyen ha ledöntött 100 nőt, akkor a nőnek meg minek szégyenkezzen azon ha volt 100 pasija )
2011. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
51%
engem 23%ra mert,sztem az hogy egy 17 éves már két sráccal volt sok,hát akik szerint nem sok azok elég nagy ribik
2011. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
35%
akkor ezek szerint én is ribi vagyok 18 voltan amikor el vesztettem a szüzességemet komoly kapcsolatban voltam egy éve szakítottunk most vagyok 20 és meg fordult nálam egy év alatt 12 -pasi de ez miért is ribanckodás árulja már el nekem valamit ( ja és nem bántam meg csak első osztályú pasikkal kezdtem .. rengeteget fejlődtem mivel minden embernek más a stílusa és ezáltal te is kialakíthatod a stílusodat mivel a szex nem arról szól h szét rakom a lábamat és dolgozik a férfi legyetek már nyitottabbak egy kicsit ) sőt én már csak olyannal jönnék össze akinek több nője volt 15-nél legalább gondolkozzatok már egy kicsit úgy bírom amikor bort isznak és vizet prédikálnak
2011. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
18 voltál mikor elvesztetted a szüzességed; nem pedig két pasival tapasztalatod 17 éves korodra. rohadt nagy különbség..
2011. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
a kor nem számít lehet hogy 17 -évesen vesztette el , sok idő egy év és ha úgy érezte eljött az ő pillanat akkor meg mi a baj vele ?! és ha volt másik senki se szent
2011. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!