Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit lépjek? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit lépjek? Össze vagyok zavarodva! Fontos!

Figyelt kérdés

5 hónapja van pasim, de most bejött a képbe egy srác. Jól néz ki meg minden, és most a pasimmal szünet van köztünk, viszont szombaton találkoztunk, és sírt. A vállamon is,a földhöz vágta a sapkáját, és a földre rogyott úgy sírt, állandóan mondja hogy szeret és hogy ne hagyjam el,de mondott nekem olyan dolgokat,amik nagyon rosszul estek. Mit tegyek?

16L


2011. dec. 5. 14:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
mi az h nem lenne gond a rucis dologgal?? basszus, ler.bancozta a baratnojet!! nem tiszteli! tehat dobni kell.. ez nem férfi.. :(
2011. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennél, nem jönne be másik pasi a képbe. Ez a srác meg a hisztijelenetével már rég el van cseszve... Én hagynám a helyedben és próbálkoznék valami újjal.
2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.. :)
2011. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, én ezt ezt mondtam neki, hogy tulajdonképpen azt mondtad rám hogy k*rva vagyok,még ha nemis mondtad így konkrétan ki. Mások is kérdezték,hogy én hogy bírtam eddig?
2011. dec. 5. 14:38
 15/22 anonim ***** válasza:
Asszem kezdem érteni a nőket, nemkell mingyár rájuk szólni ha másoknak mutogatják a p.csájukat :-)
2011. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Az is lehet h ő viszi túlzásba a szeretetét vagy csak egyszerűen képtelen veszíteni és ezért próbál érzelmileg zsarolni, mert tudja nagyon jól h sajnálod.

Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni. Ha vele maradsz akkor elkell fogadni h beszabályoz, ha viszont lelépsz akkor keress gyorsan egy másik hapsit akibe bele tudsz kapaszkodni h nem menj vissza az előzőhöz

2011. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még előttem az egész élet,de sírt meg minden,és igen,megsajnáltam. Meg ebben a korban 5 hónap azért..:D:D Akivel most alakulgat valami, nagyon rendes. Mondta ha bármi van a buliban, baj vagy akármi, éjjel is hívjam nyugodtan, ilyenek. A pasim meg .. Nélkülem nem mehetsz!
2011. dec. 5. 14:42
 18/22 anonim ***** válasza:

ma 14:36


a rucis dolgot úgy értettem hogy nem gond ha felveszi és nem az helyén az helyén való hogy a barátja le ribizte hanem azzal semmi baj nem lenne ha felvesz ilyen rucikat de ő azért veszi fel ezek szerint hogy rázza a pi.csáját más srácoknak....mert ahogy ő bevallotta van egy másik srác a képben neki,a barátja jól megérezte hogy a barátnője egy hülye kis lot.yó aki csak azért veszi fel hogy rázza magát más srácoknak....valószínű sejti hogy csak a punciját akarja mutogatni...még ha nem is tudatosan mondta...

2011. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen te mit szeretnél azon kívül hogy leírogassák ide hogy az áldozat TE VAGY? Nem véletlenül mondtam hogy cseréld le a srácot, nem nagyon ismerek olyan 16 éves lányt, aki megérett volna bármire is, ami nem gyermeteg majomság. Ez nem a te hibád, ez a kor bája, és majd elmúlik idővel. Én nem ribancozom le azt a 16 éves lányt, aki mondjuk ilyen helyzetben van és egyből taccsol a másik srácra... így mennek a dolgok. 23 éves nőt mondjuk leköpnék egy ilyenért.. de egy 16 évesnek elnézhető az is hogy csak dobálódzik a szavakkal mögöttes tartalom nélkül
2011. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Poénból mondtam azt,tudja hogy nem mennék olyanban! De szerintem egy csaj se örülne neki (kortól függetlenül!!) ha ilyet mond neki a pasija.
2011. dec. 5. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!