Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit lépjek? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit lépjek? Össze vagyok zavarodva! Fontos!

Figyelt kérdés

5 hónapja van pasim, de most bejött a képbe egy srác. Jól néz ki meg minden, és most a pasimmal szünet van köztünk, viszont szombaton találkoztunk, és sírt. A vállamon is,a földhöz vágta a sapkáját, és a földre rogyott úgy sírt, állandóan mondja hogy szeret és hogy ne hagyjam el,de mondott nekem olyan dolgokat,amik nagyon rosszul estek. Mit tegyek?

16L


2011. dec. 5. 14:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
micsoda melodráma :D miket mondott a pasid? amugy sztem dobd..
2011. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Legjobb lépés: huszár F5-re
2011. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hogy mit tegyél?tedd fel magadnak a kérdést hogy szereted e a barátodat úgy igazán...ha nem akkor hagyjad békén szerencsétlent és menjél a másik sráchoz....ha őt szereted még mindig akkor adjál neki esélyt és meglátod mi lesz...ezt neked kell tudni nem tudunk helyetted dönteni sajnos..
2011. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát..volt olyan hogy poénból!!! mondtam hogy rövid naciban kéne menni bulizni,és kérdezte,hogy: Azért hogy jól megk*rasd magad? Ideges volt és kitette állapotnak hogy egyedülálló, másoknak olyat ír hogy biztos 8an megk*rnak a buliban mert nem vagyok vele, hasonlók. És hogy soha nem szerettem.
2011. dec. 5. 14:21
 5/22 anonim ***** válasza:
azt te tudod baj e hogy féltékeny, lehet hogy hülye meg béna, de énis ilyen voltam, sztem szoknyába menj akkor télleg sirva fakad: D
2011. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ez a pasi gáz.. azonnal lapát!
2011. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"5 hónapja van pasim, de most bejött a képbe egy srác. Jól néz ki meg minden"


bocs, de innentől már nem tudlak komolyan venni. menj a másik sráchoz, nem árt változatosság, éld ki magad...16 évesen nem szégyen még ez.

2011. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ezzel a rucis dologgal semmi baj nem volna ha nem írtad volna le pluszba azt hogy van egy srác a képben még neked....így már te vagy a gáz nem a barátod,akkor ezek szerint jogosan mondogat ilyeneket....nem véletlenül akarod te a seggedet mutogatni...
2011. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy van ez a másik srác. :S De nem tudom mi legyen,mert lehet hogy most ilyen,de amiket mondott nagyon rosszul estek:S Viszont sajnálom szegényt, láttam hogy sírt, de ha egyszer ilyen..és tudom sajnálatból nem kell vele maradni!
2011. dec. 5. 14:34
 10/22 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legokosabb lépés ha leülnél és szépen elgondolkoznál azon hogy ha nem lenne a mostani barátod akkor hogy éreznéd magad. Nem biztos h jó ötlet azonnal dobni valaki egy kis újdonság miatt. Sztem még meglehet próbálni változtatni a viselkedésén és ha télleg nem megy akkor utána kell lelépni
2011. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!