Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért akkor hagyják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akkor hagyják el a férfit amikor a legjobban szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés
Lehet hülye megfigyelés de nagyon sok esetben megfigyeltem hogy a férfit akkor hagyta el a nő sok esetben amikor szerelmes volt és elesett és a legjobban lett volna szüksége rá...
2011. dec. 5. 10:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kerdezo jol irod, de ha te is tudod,hogy nem szeret minek tetted fel a kerdest? Lehet kicsit nyers voltam,de nem szeret,es az ilyen nok nem szeretnek,ezt olyan nehez belatni? A pasik azt hiszik a nok kedvesek es mindenuk a szeretnivagyas,hat ez nincs igy,legalabbis nehez talalni ilyet,de vagyunk meg sokan biztosan.
2011. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak azért tettem fel a kérdést mert szeretem ha egy nőt szerethetek és ki is mutathatom neki és nem kell véka alá rejtenem az érzelmeimet...most ne nyálas papucs dolgokra gondoljatok,de szeretem ha szerethetek egy nőt és nem kell palástolni az érzelmeimet és nem kell egy szikla kemény férfi állatot játszanom minden pillanatban..
2011. dec. 5. 11:29
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja es meg valami,ez nincs igy mindig, CSAK a "szerencses" ferfiak nem sirnak itt,akiknel ez nem igy volt,ergo ezert hallod ezt tobbszor. Ha kifogsz egy jo not,aki szeret,nem fogjak azt mondani a haverok"ah, igen,mert a nok altalaban ilyen odaadoak". Szoval errol szerintem felesleges tovabb ertekezni,de ti tudjatok.
2011. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor csak a megfelelot kell megtalalnod,az en parom is ilyen,viszont elotte nem talalkoztam hasonlo ferfival, ugyhogy ti se lehettek olyan sokan,vagy csak en voltam peches.
2011. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak,nincs az a mennyisegu ido,amit egyutt tolthetnenk,mert mindig keves,pedig mi mar hazasok vagyunk, raadasul kezdetben nyelvi problemak is voltak,mert en nem beszeltem az angolt tokeletesen,es akkor meg finoman fogalmazok. Ra 1evre,meg mar a hazajaban talaltam magam,ahol nem az angol a hivatalos nyelv,egy kukkot nem tudtam,de ott kezdtem uj eletet. Soha nem eresztenem el,es nagyon megbecsulom,mert tudom,hogy nem sok ilyen ferfi van. A sztorimbol kiindulva legy optimista,egyszer valaki nagyon ertekelni fog,csak jol kell valasztani.
2011. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja,es maradj meg ilyennek,nehogy hagyd magad megvaltoztatni,mert kesobb mar keso banat lesz...Es egy igazi no,ezt erteklni fogja,ha a kemia is megvan.
2011. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azt hiszed hogy attól mert szeretsz valakit már király vagy? Szeretni JÓL kell. Szóval igenis van olyan hogy valakin csipmaszkodnak akkor is ha szeretik, mert senki sem tökéletes, és nem biztos hogy jól csinálja.
2011. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
a süllyedő hajót a patkányok hagyják el először...
2011. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

a tokeletes tarshoz vezeto uton osszefutunk sok tokeletlennel....orulj neki, kozelebb lettel a celhoz!

egyebkent ha egy no vagy erfi veled bunko, leeht egy masikkal majd nem lesz az. o is tanul es fejlodik. leeht te is bunko voltal valakivel, mert te nem is szerettel es a masik meg igen, vagy barmilyen esetben leeht te is megbantottal valakit nem szandekosan, es most az a valaki lehet most ugyanezekre a kerdesekre keresi a valszt. az elet az ilyen. ne gondold hogy rogton megtalalod a megfelelot. miben kellene neked valtoznod? ezt a kerdest feltetted mar magadnak?

azt mondjak ha tokeletes tarsat akarsz akkor neked is tokeletes tarsnak kelle lenned.

2011. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!