Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért akkor hagyják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akkor hagyják el a férfit amikor a legjobban szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés
Lehet hülye megfigyelés de nagyon sok esetben megfigyeltem hogy a férfit akkor hagyta el a nő sok esetben amikor szerelmes volt és elesett és a legjobban lett volna szüksége rá...
2011. dec. 5. 10:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,csak azt,hogy en akkor alltam meg jobban melle. Olyat tettem amit kevesen, miatta feladtam mindent,es egyutt folytattuk.
2011. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Szoval ez altalanositas. Meg igazabol akkor nem szerette a not,nem is volt igazi kapcsolat. Most sokan fogjak irni,hogy " a noknek nem kell a szerelmes ferfi,aki mindent megtesz ertuk blablabla",hat ha nem lett volna ilyen a parom,akkor tuti nem lennek vele. Bar nyilvan sok olyan no van,akikrol most te irsz.
2011. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
-t
2011. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem olykor kevés egy kapcsolathoz, főleg, ha csak az egyik az
2011. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem ritkán múlik el egyszerre mindkét félnél.
2011. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Most sokan fogjak irni,hogy " a noknek nem kell a szerelmes ferfi


na ugye te is belátod hogy sokan így gondolkodnak hiszen te is mondtad hogy sok nőnek nem kell a szerelmes férfi...de én azt nem értem hogy az miért zavar egy két nőt ha a férfi szerelmes beléje és ő a mindene és sok mindent meg is tesz érte...nem értem ezt a gondolkodást..

2011. dec. 5. 11:06
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
érdekes, én nem hagytam el, amikor legjobban szüksége volt rám, hanem feladtam érte pár dolgot, hogy mellette lehessek, erre azt kaptam cserébe, hogy utólag kiderült, hogy 1,5 éve csalt egy kis ribanccal
2011. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
olyat is ismerek a közvetlen környezetemből amikor a férfi később lett szerelmes és a nő rájött hogy a férfi egyre jobban ragaszkodik hozzá és fülig szerelmes akkor meg kidobta...nem értem hogy a nőknek nem jó érzés hogy szerelmesek beléjük vagy inkább ilyenkor megijednek vagy mi?
2011. dec. 5. 11:08
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem,ezt azert irtam,mert mindig ezt olvasom a ferfiaktol ezen az oldalon. Miert ilyen no kell nektek? Hm? Miert nem a normalis nok kellenek nektek,miert a kis k.urvak? Ez a ti hibatok.
2011. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én jártam már így sajnos és nagyon idegesítő volt, hogy előtte két évig én mindig megértő voltam meg lehetőségeimhez képest mindig odaálltam mellé.

Erre neki egyszer kellett volna megértőnek lennie és ehlyett mit csinált? Jól lesza*ta a fejem :S

Akkor mások is elmondták, h a nyugi a nők ilyenek szal ezek szerint biztos van benne valami.

Persze tisztelet a kivételnek.

2011. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!