Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért akkor hagyják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akkor hagyják el a férfit amikor a legjobban szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés
Lehet hülye megfigyelés de nagyon sok esetben megfigyeltem hogy a férfit akkor hagyta el a nő sok esetben amikor szerelmes volt és elesett és a legjobban lett volna szüksége rá...
2011. dec. 5. 10:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

ma 11:08


nekem soha nem kellettek a kis ku.rvák és soha nem is volt kis ku.rvám...nem értem a kis ku.rva alatt mit értesz...az hogy az ember kiben lesz szerelmes azt sajnos nem tudja megválogatni..

2011. dec. 5. 11:11
 12/29 anonim ***** válasza:
79%-os vagyok,ezzel csak azt akartam mondani,hogy nem csak a kulso alapjan kell am donteni-nem mintha en ronda lennek-de sajnos azt tapasztalom,hogy sok ferfi nem az alapjan valaszt,hogy ki lenne a normalis tars. Ez esetben nem tudom oket sajnalni,nekem is lehetett volna olyan "kapcsolatom",ahol nagyon buszke lehettem volna a valasztottamra kulsore, meg talan az agyban is szuper lett volna,de orditott rola,hogy normalis kapcsolatom nem lesz vele. Hat en gondolkoztam...igy sose voltam hosszu ideig olyas valakivel,akire nem lehet szamitani. Az meg mese habbal,hogy nem derul ki az illetorol...bizony ha nyitott szemmel jarsz rajossz,hogy milyen ember.
2011. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
En igazabol a szerelemben se hiszek,legalabbis nem latom lila kodnek. Egyszer volt egy platoi szerelmem 14evesen nem donthettem el,hogy ki lesz az,csak ereztem valamit. Aztan 18lettem nagyon beleszerettem valakibe,jott a pofara eses. Azota egyszer valasztottam part,TUDATOSAN, lattam,hogy o ertem mindent megtesz,kulsore is az esetem,szep lassan meghoditott,azota a ferjem. Nem erzem semminek a hianyat,rajottem,hogy ez a szerelem,es nem a rozsaszin kod. Hany eves vagy? Erre 22evesen jottem ra.
2011. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ma 11:13


ezzel azért nem értek egyet mert az ember elsőre a külső alapján szólít le valakit mert szimpatikus neki és mert meg tetszett neki...most miért menne oda egy férfi egy olyan nőhöz vagy egy nő egy férfihez aki iránt semmi vonzalmat nem érez és nem szimpatikus és nem tetszik neki??az ember nem lát bele senkinek a lelkében és elsőre mindig a szimpátia dominál hiszen az alapján szólítasz le valakit...

2011. dec. 5. 11:15
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát ez az! A nő sem tudja megválogatni hogy kibe szerelmes vagy mikor múlik el. Szerintem az a természetes hogy azzal jár az ember akibe szerelmes és nem az az érdem ha később beleszeret. Persze néha a nő (vagy akár egy férfi) megalázhatja magát azzal, hogy olyannal van aki nem szerelmes belé, csak hogy mellette lehessen, de lehet mire a másik fél is beleszeret addigra az első megunta, feladta, belefáradt, vagy egyszerűen kialudt mert nem táplálták az érzelmeit. Nagyon kevés az olyan eset amikot a két fél érzelmei azonos szinten fejlődnek. Az egyik mindig jobban szereti a másikat. Miért lenne ez bűn? A férfiak is sokszor elhagyják a nőket. Ha valaki nem szereti a másikat akkor hazudjon, és maradjon vele? Azon kívül szerelmesnek lenni normálisan is lehet nem csak úgy, hogy megalázod mahad. Attól még nem kell eltúlozni, papucsnak lenni...
2011. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
plusz ha nincs meg a kémia két ember között akkor hiába a lélek meg jaj de rendes,mert ha nincs semmi testi vonzalom akkor simán csak barát lesz a másikból és hogy feküdjön le egy nő vagy egy férfi olyannal akihez nem vonzódik és semmi izgatót nem talál benne?ahhoz nem elég a lélek valamilyen szinten fizikai izgalomnak is létre kell jönnie...
2011. dec. 5. 11:18
 17/29 anonim ***** válasza:
Biztos azokat hagyják ott,akik túlságosan csimpaszkodnak.Ez elég fojtó lehet,de szerintem a megfigyelésed hülyeség.
2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Elnezest,hogy hosszu vagyok,de a lenyeg,ha nem tesz erted semmit,vagy csak alig-alig,az nem szerelem! Te elkepzelsz valamit/valakit es abba vagy szerelmes. Vagy ha ez a szerelem,en nem akarok soha az lenni,igazabol a szot is utalom, mert mindig olyan hu de nagy dolgokat parositanak vele. Az igazi szerelem eros szereteten alapul,az pedig teljes odaadason,kozos erovel kuszkodesen a hetkoznapokban es sorolhatnam, nem azzal,hogy elkezdek valaki irant erezni a semmibol valamit,mert az max allati oszton.
2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
A kemia nalunk is megvolt,csak en mar nem kepzeltem semmit bele,hagytam ot "dolgozni". Igen,eloszor nem latsz bele,de jonnek a napok, a hetek,es ne mondd,hogy ott mar nem derul ki milyen ember. Max te nem akarod latni. Teny,hogy egy embert nem konnyu kiismerni,de nagyon sok minden mar az elejen dol el,pont ugy mint ahogy a kemia is.
2011. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Biztos azokat hagyják ott,akik túlságosan csimpaszkodnak


Jó és hol kezdődik a csimpaszkodás?Vagy kinek mi a csimpaszkodás?Én ezt soha nem érettem mert ha két ember szereti egymást szerelmes egymásban akkor nem lehet neki terhes a másik ember és nem venné csimpaszkodásnak.szóval aki fojtást érez a másiktól akkor nem igazi érzelmek vannak én úgy gondolom...a szeretet nem lehet fojtó mert ha valakit szeretek és ragaszkodok hozzá az nem fojtás...szóval mi az hogy csimpaszkodás és miben nyilvánul meg?

2011. dec. 5. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!