Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lehet ezért szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet ezért szakítani?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,eddig minden szép és jó volt,de úgy két hónapja elkezdtem érezni hogy valami nincs rendjén.egyre kevésbé kívánja a szexet a barátnőm.ma meg kifakadt nekem,hogy döntsem el mit akarok,vagy keressek egy másik lányt,vagy vegyem vissza az étvágyamat.azt mondja elege van belőle hogy minden reggel és este szexelni akarok,meg hogy nem tud nyugodtan végignézni egy filmet úgy hogy ne másznék rá.meg hogy nem normális hogy egy nap 5ször is képes vagyok le**patni magam.de ha annyira szeretek vele szexelni,olyan jól csinálja,és olyan kívánatos teste van.meg fiatalok vagyunk még,25-30 évesek,ez szerintem normális hogy naponta többször megkívánom.de mostanában egyre gyakrabban mond nemet,amit én nem értek, szerintem vagy van valaki más aki tetszik neki,vagy már nem szeret engem,vagy nem vagyok neki elég jó az ágyban,nem értem, mi a baja.azt mondja neki sok a napi 4 szex.
2011. dec. 4. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szakits vele, várd meg amig otthagy, én is igy jártam.
2011. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én általában akkor szoktam kerülni a szexet ha már nem vagyok szerelmes! De nem biztos, hogy ő is így van ezzel. Szerintem az a legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle! Üljetek le és kérd meg, hogy őszintén mondja el, hogy miért nem akarja. Ha fellázad meg ideges lesz, hogy nincs semmi stb. akkor szerintem kezdhetsz gyanakodni, hogy nem meri a szemedbe mondani! De ha megnyugtat, hogy ez nem ezért van szeret stb stb. akkor tényleg csak sok neki. Figyeld a reakcióját, abból sok mindent le lehet szűrni.
2011. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát hallod Julcsa, sztem ugyanúgy szeret, csak némelyik nőnél tényleg nagyon sok a napi 4 szex....
2011. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, már rég más dugja.
2011. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.1000% h nem dugja más,nem azért mondom mert naív szerelmes vagyok,hanem mert tutira tudom h nincs neki senki más
2011. dec. 4. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet h csak fáradt.

Napi 4 az tényleg sok.

A lányokat a romantikával lehet felizgatni.Ölelgesd, puszilgasd,vigyél neki olcsó de szép virágot gyakran (a szándék a lényeg.)És várd ki a film végét.

2012. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!