Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolatlanság ezért szakítani?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a körülöttem lévők párkapcsolatában az idővel minden kezd kialakulni, haladnak a közös élet felé, vannak céljaik.Mi már 3 éve távkapcsolatban élünk (60 km, más -más szülőváros, más-más suli), hétvégente találkozunk.A barátom most jelentkezett újra suliba, de nem bírnék ki még 2-3 évet így utazgatva, én is tanulok.Épp ezért semmi jövőképünk nincs és fáj, hogy nincs velem a barátom (családi összejövetelek, utazások, meg úgy a mindennnapi életben)Félek,ha ki is bírnánk így még a 2-3 évet, ott lennék egy 6 éves kapcsolatban, mire talán összeköltözhetnék és akkor derül ki, hogy nem is bírjuk egymást el a hétköznapokban, ráadásul , hogy első kapcsolatunk, lehet vágyni fogunk másik párkapcsolatra is és 25 évesen kezdjek mindent előröl?!Olyan rossz érzés, olyan egyedül érzem magam hétközben, pont olyan mintha szingli lennék..

22l, 23f


2011. máj. 7. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szereted a barátodat. Hagyd, hogy a saját útjait járja. Neked is jobb lesz ettől.
2011. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát így tényleg semmi értelme nincs. a távkapcsolatoknak ez szokott a próbája lenni. vagy összeköltöznek, mert úgy érzi az egyik fél, hogy megéri otthagyni a városát, vagy besokallnak a távolságtól. és tényleg igaz az, hogy sok konfliktus nem jön ki távkapcsolat alatt, csak mikor sokat vagytok együtt. távkapcsolatban lehet idealizálni a dolgokat, aztán meg hidegzuhanyként jön a valóság. ha kapcsolatban is úgy érzed, szingli vagy, akkor inkább legyél nyíltan is az, mert ez így nem kapcsolat.
2011. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na én 20 évesen szakítottam ezért, mert nem láttam a közös célt 3 év után... Tudtam, hogy még jó pár évig nem lesz változás és utána is csak kérdőjeles. Mert én nem adtam volna fel az itteni életemet és ő sem a sajátját.

Pedig tényleg nagyon szerettük egymást, de a részemről én belefáradtam!

Nagyon nagy lelki fájdalom volt az nekem, hogy ha éppen abban a pillanatban szükségem volt rá ő nem tudott velem lenni (a távolság miatt), szívásnak tartottam, hogy míg a barátnőim minden eseményen a barátjukkal tudnak megjelenni, addig én mindig egyedül.

2011. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!