Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mért csinált úgy mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mért csinált úgy mintha megcsaltam volna vagy ilyesmi? Nem értem ezért miért kell szakítani bár nem mondta ki, de flegmázik.

Figyelt kérdés
Elmentem tegnap este bulizni úgy hogy nem szóltam barátomnak,mivel hogy egész héten csak 1x találkoztunk és azért az elég nagy szó hogy pénteken nem hív ki és nem jön msnre megbeszélni hogy na akkor ma gyere korán és filmezünk vagy vmi...este 8kor jött msnre..9kor meg lelépett hogy unalom van és lefekszik..ma délelőtt beszéltünk mondta is hogy menjek ma hozzájuk,aztán elköszönt,de pár perc múlva visszajött,rámírt megint nah és akkor vmiről beszéltünk én meg leírtam neki hogy voltam bulizni tegnap..és akk.elkezdte itt írni hogy ki engedett engem el,meg nem kértem tőle engedélyt és hogy mostmár nem érdeklem..nemis írt nekem ezután sziinte akármit írtam,azt írta hagyjam békén..előbb ráírtam és annyit írt h ok.nem érzem pedig ilyen súlyosnak ezt a dolgot,mert semmit nem csináltam,persze hogy beleuntam hogy itthon ülök egész héten,főleg pénteken holott elvileg nekem van barátom akivel lehetnék és én mégis itthon üljek péntek este..
2011. márc. 12. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, ez pont az a helyzet, amikor mindketten a másikra vártok. Őt bántja, hogy te nem kerested, sőt, még inkább el is mentél bulizni. Téged meg persze, hogy felháborít, mivel ő nem hívott. Remélem érzed az iróniát:)


Ezt akár te is mondhatod neki. Egyébként, ha szeret, ezért biztosan nem fog szakítani, csak duzzog még egy kicsit, aztán felenged. Hagyjad egy kicsit, aztán keresd te, mert lehet nem fog ő keresni még egy darabig, és ha keresed, elmondod neki ezeket, akkor - ha nem is mutatja ki rögtön - tetszeni fog a hiúságának.


Csak a kérdés az, hogy ez hosszútávon működik?:/

2011. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
háát ezt nemtudom énsem,ha most emiatt ő szakít akkor hagyom,mert én már nyeltem le neki pár dolgot ami ehez képest nem gyenge..ez most nekünk egy újból kezdés (volt) mert előtte együtt voltunk 2 évig,de ha ő most ennyiért dob akkor legyen..én ráírtam ma mondtam hogy ez nem nagy dolog sztem és csak flegmáskodik.ha holnap is ilyen lesz én ezek után már nem fogok pitizni.
2011. márc. 13. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:

"este 8kor jött msnre..9kor meg lelépett hogy unalom van és lefekszik.."

Unt Téged, ez aztán kedves. És msn helyett miért nem ment el hozzád? Oké, Te is rákérdezhettél volna, főleg ha már nem az elején vagytok, akkor a fiúk is várják, hogy a lány keresse, hívja őket, nem csak ők akarnak teperni. Szerintem az a baja, hogy tegnap azt várta, hogy hívd el találkozni, ez nem történt meg, mérgében lefeküdt, és csalódott, hogy Te bulizni voltál. Kicsit erős tőle mondjuk, hogy "engedély" kell ehhez.

Egy nagyon őszinte beszélgetés kellene Nektek SZEMÉLYESEN, nem msn-en!!!!

2011. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit felnőttesebben:) Tudom, hogy a párkapcsolatban többnyire nem a józan ész dominál, de ez akkoris butaság, amit csináltok...Szerintem nem beszéltek eleget, vagyis kielégítően...hisz akkor nem lett volna ilyenből félreértés. Miért csak rá vártál, hogy szóljon neked? Biztos zavarja, ha te sosem keresed. Lehet, hogy sértődöttségében mondta, hogy unalom van...bár azt írod, máskor is flegma. Akkor ha ilyen van, hogy lekezelő vagy ilyesmi, csak szépen nyugodtan kérdezz rá, hogy miért beszél veled ilyen stílusban, hisz elvileg szeretitek egymást...bár ezt nem tudom, milyen a kapcsolatotok.

Meg kell beszélni mindent. Mi az hogy engedélyt kellene kérned tőle? Ezt miért nem mondtad neki, hogy nem a középkorban élünk és hogy nem az apád? És hogy miért mondja ezt, miért nem bízik? Hisz ez fontos egy kapcsolatban, stb...

Beszéljetek többet! És ne msn-en:)

19/l

2011. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt az a baj,hogy a kommunikáció köztünk nem igazán működik,volt olyan nap a héten,hogy írta hogy miről beszéljünk..ő nem szeret beszélni meg írni,ha akarok menjek le és alszunk mert ő mást nem szeret csinálni..na most ilyen gyerekhez hogy állj hozzá?az ilyen dolgok miatt nem fogok én "teperni" meg ráírni meg beszélgetni mert már a kedvemet is elvette attól hogy én beszélgetni próbáljak vele.És pénteken eddig akármi volt mindig kihívott,de most meg este 8kor jött msnre,ami elég furcsa dolog hiszen máskor már fentvan 3tól.Nekem olyan érzésem volt,hogy ő direkt nem jött fel,hogy ne kelljen engem kihívni és ne kelljen találkozni velem.Ez egy "második" próba volt hogy működik e köztünk,de ha ennyire erőltetett már minden és a beszélgetéssel ilyen gondok vannak,hát nekem ez már unalmas,belefáradtam.Nem fogok lépni.
2011. márc. 13. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!