Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ezért szakítani?

Figyelt kérdés

Találkoztam tegnap egy barátommal és mesélte, hogy szakított a barátnőjével a szobája miatt.Rózsaszínűek a falak, az ágy baldahinos, van egy sminkes asztalkája, és egy élet nagyságú Marilyn Monroe posztere, szóval kis hercegnő szoba. A lány amúgy 17 éves. Őt is ismerem és nem egy ostoba liba, nem beképzelt, és nem is hiszi magát királykisasszonynak, sőt nagyon jó fej, vicces, egy igazi partiállat:). A barátomat vagy egy óráig faggattam mert nem hittem el hogy csak ezért szakított a lánnyal, de azt mondta akárhányszor belépett abba a szobába lelankadt neki.Srácok, ti mit szólnátok ha a barátnőtöknek lenne ilyen szobája, szakítanátok vele???

(Amúgy láttam képet a a szobáról szerintem nagyon szép az összes bútor fehér, kivéve az ágyat mert az fekete fém, és függönye is van oldalt ez pedig sötét kék pont olyan mint a padló szőnyeg.Nekem tényleg nagyon tetszik, de én is lány vagyok)


2011. júl. 26. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
én egyből szakítanék..
2011. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért emiatt kell szakítani. Ha a lány még szingli akkor összehozhatnál vele:) Nem verném át és nem lépnék le egy szobája miatt, elfogadnám olyannak amilyen.
2011. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem is kellene olyan férfi aki a szobám milyensége miatt szakít velem.nevettséges.
2011. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami más oka volt a szakításnak, ez csak az ürügy volt. Szoba miatt szakítani?
2011. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A sráccal lehet a baj, a legtöbb pasinak egy életnagyságú Marylin Monroe poszterre inkább feláll, mint lelankad...
2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Marylin Monroe poszterre nekem nem állna fel, de akkor se szakítanék emiatt. Hát ki is derült, hogy a fasza miatt szakított vele, ez elárulta a srác céljait. Nem állt fel neki ezért dobta. Akkor csak meghúzni akarta a lányt. Jobb is, hogy a szobája miatt gondolta meg magát.
2011. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
így magyarázta meg a srác a saját kudarcát, és azért szakított a lánnyal, mert ég miatta a feje előtte.
2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elsőtől kérdem hogy mi az ami ennyire elrettentő ??
2011. júl. 26. 13:17
 9/10 A kérdező kommentje:

a srác majdnem 10 éve nagyon jó haverom és az exemnek a legjobb barátja(ő mutatott be minket egymásnak,)2 éven keresztül nagyon sokat lógtunk együtt, úgyhogy ismerem, nem hiszem hogy csak a szexért volt a csajjal, azt meg végképp nem hogy gondja lenne, sőt tuti nincs,(exbarárátnői közül többel jobban vagyok, és meséltek, meg voltunk együtt nyaralni is, közös lakosztályban hallottam mire képes:D)

amúgy szerintem is volt más oka, mert nem tudom elképzelni se hogy csak ezért szakít valaki

2011. júl. 26. 13:35
 10/10 A kérdező kommentje:

visszaolvastam amit írtam és majdnem lekapartam az arcomról a bőrt

szóval az exeivel JÓBAN vagyok:)

2011. júl. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!