Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évig éltem egy pasival (én 26, ő 34) akihez először csak albérletbe mentem oda, mert nem volt más választásom, csak a szüleimhez mehettem volna, akik nagyon csúnyán beszélnek velem, nap mint nap, és végül odaköltöztem a pasihoz, aki semmit sem csinált, csak elcsavargott ide oda esténként, és aludt egész nap... végül amikor valamit odaszóltam neki, kétszer meg is vert, megütött, megfenyegetett, hogy leszúr egy késsel, nem akar a mai napig dolgozni, de már elhagytam, fél éve a szüleimmel lakom. Ő azóta párszor keresett csak, és bocsánatot sem kért. Ja, igen, éjjelente is magában bulizott a lakásban, sohase hagyott aludni, meg ilyenek.

Elköltöztem, de kb. a szüleimnél ugyanaz a helyzet, hová mész, mit csinálsz, stb...kb. így esélyem sincs az ismerkedésre, mert a szüleim állandóan belémkötnek, kiabálnak velem, mindennek lehordanak... közben diplomám van, nyelvvizsgáim.

Egyszerűen nem tudom mi van velem, mióta lediplomáztam nem találok munkát, ami megfelelne. Most már pedig se pasim, se magánéletem nincsen. Kezdek teljesen bepunnyadni, eddig mindig csinosan öltözködtem, figyeltem hogyan nézek ki, de a szüleim teljesen lehúznak, minden utcanőnek, hülye gyereknek lehordanak. Nem tudom mi lesz velem, kétségbe vagyok esve. Most is tanulok, mesterképzésben, még kb. fél év van hátra, és utána fogalmam sincs mihez kezdjek. ÚGy érzem hiába tanulok, hiába csinálok bármit nem tudok semmiben sem egyről a kettőre jutni, mert teljesen le van rombolva az önbizalmam. Szeretnék bármi értelmes dolgot csinálni a jövőben: dolgozni, vagy doktorira járni, vagy férjhez menni, de az élet egyik területe sem működik, mert nincs pénzem, és a szülők sem tudnak adni... régebben mindig elköltöztem a szüleimtől kb. 8 évet albérletben laktam, mert mindig találtam munkahelyet, de most nincs, most kevesebbet fizető állásokat találok mint régen, pedig felsőfokon beszélek angolul is. Stb. stb. Nem tudom hogyan lehetne megoldjam az egészet.

Anyám szerint nincs bennem szeretet, sohasem volt, stb. ilyen szövegeket mondanak rám mindennap, így nem tudok normális életet élni, nemhogy pasit találni...


2011. dec. 3. 16:09
1 2
 11/11 Blazer X ***** válasza:

Szia. :)

Nem tudom, hogy ez alatt az 1 év alatt, megváltozott-e a véleményed a férfiakról, de kérlek ne vedd mindegyiket 1 kalap alá, mert vannak még normális emberek, csak azokat a nők kevésbé veszik észre. Hidd el, vannak még jó emberek (férfiak) a világban, és persze az ellentét... de ezt gondolom már tapasztaltad. :S

2012. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!