Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik azokkal a lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik azokkal a lányokkal, akikkel nem hülyülnek, nem haverkodnak, párkapcsolatot sem akarnak kialakítani?

Figyelt kérdés

Velem nem nagyon hülyülnek a pasik, ha van is egy-két beszólás totál nem olyan, mint más lányoknak, és ezekre nem is nagyon tudok reagálni, nem is nagyon szólnak hozzám, csak ha én. Dehát, miért nem szeretnek?

Tudom, hogy nem a külsőm miatt van, de bókolni sem szoktak, csak azoknak, akikkel nagyon jóban vannak.

Az egyik pasi nagyon bejön nekem, de akkor gondolom én neki nem, mert mostanában valahogy még a tekintetemet is kerüli, pedig sosem bántottam, persze kedves, de ez semmit nem jelent. Mit kéne változtatnom szerintetek, vagy ebbe a társaságba már esélytelen bármit is teszek?

20/L


2011. ápr. 21. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, és egy konkrét társaságról van szó, 3 hónapja vagyok együtt velük.
2011. ápr. 21. 18:51
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor aztmondod a külsőd nemlehet oka ennek az egésznek... ergo, vagy túl szép vagy és lebecsülik magukat a skacok hozzád képest, vagy nem csajozós fajták, vagy 1xűen nem keresik mások kegyét. esetleg próbálj megfogalmazni magadban egy jó kérdést amiről hosszasan tud(nak) beszélni és úgy állj oda, aztán indíts te el egy beszélgetést. nyugi, befog jönni nekik. de ha nemszeretnél kezdeményező lenni, szerintem ne sokra számíts náluk. vagy talán alakíts ki egy olyan szituációt amikor muszáj valamit mondaniuk/tenniük (csak te ismered a körülményeket, te tudhatod hogy milyet tudnál kialakítani).
2011. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A külsőm nem hiszem, hogy taszítaná őket. Nem tartom magam hű, de szépnek, de rondának sem, tudom nem ez az oka. A pasik csajozósak, igaz az egyiknek van barátnője, a másiknak, aki tetszik nekem, neki nincs.

Mindegyik lánynak, akivel hülyülnek van pasija, igazából tudom, hogy nem akarnak a lányoktól semmi komolyat, de nekem hiányzik, hogy velem is poénkodjanak. Ha velem nem hülyül a srác, akkor valószínűleg nem is akar tőlem semmit?

Manapság már csak azokkal jópofizik az ember, akit kedvel nem? Amúgy elég csendes vagyok, de azért beszélgetek, kicsit fáj, hogy hiába kezdeményezek beszélgetést, már 3 hónapja CSAK ÉN kezdeményezek beszélgetést, felém senki sem kezdeményez.:(

2011. ápr. 21. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem hülyül veled, az még nem jelenti azt, hogy nem akar tőled semmit... és nem a jópofizásban nyilvánul meg az, hogy kedvel-e. csak légy kitartó, és kösd le a figyelmét, akármivel. ja és ne legyél túl csendes, azon változtass szerintem ;)
2011. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!