Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyon nagy problémám van.19 éves vagyok,nincs barátnőm,és szűz vagyok.

Szóval,szerencsére h ez 1 anonim oldal,így nyíltan merek beszélni a problémámról.

Úgy érzem hogy sosem lessz barátnőm.Egyszerűen nem tudok a lányokhoz közeledni,azt gondolom h úgy sem tetszenék neki,így hát minek erőltetni.

Lassan kezdek eljutni odáig h senki sem tetszik,és úgy érzem h engem sosem tudna senki sem szeretni,és úgy érzem h senki nem is fog.

Annyira bánt ez az egész,h így lemaradtam mindenről,a szerelemről,és az ezzel kapcsolatos szép dolgokról.Néha persze próbálom magam azzal nyugtatni h ez az egész engem nem érdekel,de legbelül nagyon is érdekel.

Szerintem nincs hozzám illő társ,és ezt valamiért szinte biztosra érzem.Körülbelül már 3-4 éve ezen rágódom,és sehogy sem tudok tovább lépni.

Aki tud,kérem segítsen.

Válaszokat,segítséget előre is köszönöm.


2011. jan. 29. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ami késik, nem múlik...mondják erre.:)
2011. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
amikor elolvastam,nagyon meghatódtam.igaz,én nem 19vagyok,kicsit fiatalabb,de én is így vagyok! bebeszélem magamnak h leszarom,pedig nem,csupán elkönyveltem,hogy én úgysem jövök be senkinek.TOTÁL EGYÜTT ÉRZEK VELED!
2011. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Talán pont azért nem találod a párod,mert már évek óta görcsösen keresed...nagyon közhelyes:de tényleg akkor jön mikor nem számítasz rá!Azért mert akkor vagy a leglazább,legmagabiztosabb és bizony az egó az(a kisugárzás)ami bevonza az embereket.

Ne stresszeld magad hogy 19 évesen lemaradtál volna akármiről is!Mert ez nem igaz..ne öregísd magad,és ne is érezd magad öregebbnek mint ami vagy!Szűz vagy?Na és?

Én elhiszem nincs könnyű dolgod,mert mindenhol azt látod hogy mindenki milyen szerelmes(ilyenkor még jobban felnagyítja az ember és tényleg mindenhol szerelmespárokat lát)de én azt tanácsolom,ne ugy képzeld el a szerelmet mint a filmekben hogy egyszer csak meglátod megszereted,mert ilyen nincs!Lehet évek óta ott él melletted..csak nem veszed észre!

2011. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 dorethea válasza:
Sajnos a te problémádon én nem tudok segíteni, sőt, valószínűleg már te sem. DE mindeképp tudna egy pszihológus. Ne úgy fogd fel, hogy melegen ajánlom, hogy dilidokihoz kell fordulnod, de szerintem nagyon jó arra az esély, hogy pár beszélgetés után nagyon jó tanácsokat tud adni és rendbe tenne téged, viszonylag rüvid időn belül. Segítségre mindenképp szükséged lesz és a legjobb ha szakember segít neked. Bár sokan úgy gondolják, hogy felesleges pénzkidobás pszihológushoz járni, de 90% arra az esély, hogy tud neked segíteni és ki is lábalsz ebből. A maradék 10% rajtad áll, hogy megfogadod-e a tanácsát és akarod-e, hogy változzon a helyzet. Sok sikert kívánok neked;)
2011. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már a pszichológuson én is gondolkodtam,de annyira tanácstalan vagyok.
2011. jan. 29. 23:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor te még jobb helyzetben vagy mint én, én már nem attól félek hogy mi van ha visszautasít, hanem attól hogy mi van ha nem utasít vissza és nem fog működni a kapcsolat, mert valamit rosszul csinálok majd, persze könnyű okosnak lenni és azt mondani hogy max a lány veszíthet azzal hogy nemet mond és szarni bele alapon meg kell próbálni. De ha nincs önbizalom akkor elég nehéz főleg a mai időkben ahol a Nők csordába verődnek.MÉGIS csak azt tudom mondani hogy próbáld meg, én is így jutottam el arra a szintre hogy már simán bepróbálkozok, csak nekem már más féle félelmek jöttek elő ezzel.

Én amúgy nem tudom mit tudna olyat mondani a pszihológus ami segítene, a végén úgy is neked kell megtenni mindent és szerintem a tanács elfogadása és betartása a 90% és nem fordítva.

2011. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Koves24 válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok , mint te ,próbálkozok de eredmény az nincs

Én is sokáig makacsul kerestem , de rá jöttem fölösleges

Lehetsz bármilyen , ha a lánynak valami nem tetszik benned , veszett ügy az egész

Pl én is randiztam pár lányal az elmúlt időben , de milyen érdekes , mind csak kerülgeti a forró kását ,mert ugye a második randira , már nem ér rá el jönni

Ha egy szerűen azt írná , bocs de nem szeretnék veled találkozni , sokkal tisztábbnak érezném

Mintha csak leakarna koptatni

Aki a pszihológust írta , biztos hasznos meg minden , de nekem pl se időm , se pénzem nincs-rá

Még ha támogatná a tb , de hogy fizessek azért, hogy kibeszélem neki a gondjaim ,hát akkor már

Inkább valamelyik család taggal /baráttal beszélem meg mintsem egy pszihológusal

2011. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 dorethea válasza:
A pszihológust nem azért javasoltam mert azt gondolom, hogy nincs kinek elmondania, nem az a lényeg, hogy van kivel megosztani a problémát, hanem az, hogy tud rá működő megoldást találni. Ha az ismerősök között van, akkor fizetés nélkül is meg lehet oldani ha nincs szükség kezelésre az önbizalomhiány miatt. Tudom, hogy drága, nem is tagadtam, de azt senki ne mondja, hogy felesleges. Talán egyszerűbb volna olyan embert találni aki már volt ilyen helyzetben és kilábalt belőle, csak nem tudom, hogy tud-e olyan tanáccsal szolgálni ami a kérzedőnek is beválna. Azért javasoltam a pszihológust, mert ha én lennék hasonló helyzetben, hogy bárki meghallgat, de senki nem tud segíteni, akkor hozzá fordulnék. Sajnálom ha ennyire felesleges volt a válaszom...
2011. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Teljesen uaz a helyzet nálam is, mint Koves24-nél. Már 20 éves rég elmúltam, de soha nem tetszettem senkinek. A nőknek pedig a külső a legfontosabb, mert aki nagyon ronda, az lehet akármilyen okos, kedves, udvarias, humoros, nem érdekel senkit.

Azt ajánlom, kérdezd meg pár lányismerősödet, 10-es skálán hányasra értékelne. Ha nagyon rossz az eredmény, ne is próbálkozz a lányoknál, mert csak csalódás lesz a vége!

2011. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nemlehet h nem vagy megelégedve magaddal és ezért gondolod h nem vonzódnak hozzád a csajok?:) vagy nem vagy felszabadúlt a jelentlétükben? nézz a tükörbe és fogadd el magad olyannak, amilyen vagy..ezáltal a kisugárzásod fog megváltozni..és a jó kisugárzású, boldog embereket szeretik a csajok:) L/16
2011. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!