Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyon nagy problémám van.19 éves vagyok,nincs barátnőm,és szűz vagyok.

Szóval,szerencsére h ez 1 anonim oldal,így nyíltan merek beszélni a problémámról.

Úgy érzem hogy sosem lessz barátnőm.Egyszerűen nem tudok a lányokhoz közeledni,azt gondolom h úgy sem tetszenék neki,így hát minek erőltetni.

Lassan kezdek eljutni odáig h senki sem tetszik,és úgy érzem h engem sosem tudna senki sem szeretni,és úgy érzem h senki nem is fog.

Annyira bánt ez az egész,h így lemaradtam mindenről,a szerelemről,és az ezzel kapcsolatos szép dolgokról.Néha persze próbálom magam azzal nyugtatni h ez az egész engem nem érdekel,de legbelül nagyon is érdekel.

Szerintem nincs hozzám illő társ,és ezt valamiért szinte biztosra érzem.Körülbelül már 3-4 éve ezen rágódom,és sehogy sem tudok tovább lépni.

Aki tud,kérem segítsen.

Válaszokat,segítséget előre is köszönöm.


2011. jan. 29. 23:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom,végülis nekem annyira nincs bajom magammal,már elfogadtam h ez van és kész:)

Hosszú haj nagyon hátrány?:D

2011. jan. 31. 21:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat 19L ugyanazokkal a problémákkal ...
2011. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát,sajnos nem tud megnyugtatni,sajnálom azokat akik ugyanilyen problémával küszködnek mint én.
2011. jan. 31. 21:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is kb igy van ,de én ha meg is látok 1 tök joú csajt ,semmi vonzalom sem kerget ,hogy : hé te ittvagyok csipj el ,

Mellettem ha a lány TnT robbantana max akkor venném észre őt ,a jelekre sose figyeltem ,és mostse figyelek ,....

2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

19 évesen semmiről sem maradtál le, hidd el. Nem kell neked pszichológus, egyszerűen ne stresszelj ezen, élvezd az életet, nézz pozitívan a világra, menj el bulizni, és ismerkedni. Hidd el, csak jól járhatsz, tapasztalatot szerezhetsz. Hajrá!:))

18/l

2011. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy srác barátom, 23 és még nem volt komoly kapcsolata. Ő is szűz még. Egy időben nagyon magába volt zuhanva ez miatt, és sajnos idővel azt vettem észre rajta, hogy egyre pesszimistább. Nagyon maga alatt volt, de kirángattuk ebből. Idáig semmiképpen nem szabad eljutni! Nem tudok nagyon hasznos tanácsot adni, de higyj a saját értékeidben. Higyj abban, hogy egyéniség vagy. Hogy megismételhetetlen. Mindenkire vár valaki! Ha pedig homlokegyenest különbözőek vagytok, attól is eshetsz még szerelembe. Úgy látom inkább itt az önbizalom a probléma. A legjobban akkor tudsz ezzel segíteni, ha apró sikerélményekkel edzed az önbecsülésed. Az energiádat fektesd új, érdekes hobbiba, ennek kapcsán találhatsz hasonló érdeklődésű embereket. Járj sokat társaságba. A társaság azért segít, mert ha emberekkel veszed körül magad, nem tudsz a saját gondolataidba zárkózni. Ha nincsen, akkor csatlakozz, keress, kreálj, akár a régi osztálytársakat is összehívhatod, vagy egy régi barátot az utcából, mindegy, csak legyen kivel beszélni. Rendszerint a társaságokban akadnak csajok is. Én régen eléggé otthonülős voltam, de rájöttem nem kell félni az emberektől, és az ellenkező nemtől sem. Meg kell szilárdítanod a hitedet önmagadban, szerintem ez itt a legkényesebb pont, és ezen múlik sok minden majd az életedben. Egy életed van, ezért mindent tegyél meg! A legrosszabb, ha otthon siránkozol. Remélem volt benne valami bíztató, én ilyenekkel segítek magamnak a nehéz időkben.
2011. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A barátom 21 éves koráig volt így, majd megtalált engem. A mai világban egy csoda hogy találkoztunk...és nem ő az egyetlen:) Hidd el Te is meg fogod találni azt a lányt, aki megért és te is őt! De ehhez nyitni kell...a rendesebbnek tűnő lányokhoz közelíts. Dehogy hátrány, ha hosszú a hajad, sokaknak ez tetszik:)

Legyél ápolt, és kész. Komolyan mondom, soha nem tudhatod, hogy mikor, hol találod meg az emberedet...

De nehogy otthon ülj:D Járj el.

Társkeresővel próbálkoztál már?

Elhiszem hogy rossz de meg fog változni minden:) Ez biztos:)

2011. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a nem egy előttem szólóhoz: akármennyire is szájbarágósan hangzik, nem kell görcsölni! Egy darabig én is így voltam, nekem is mondogatták,hogy majd beüt,majd beüt...mondtam akkor: ,,persze, meg a f*szt...". Aztán a lehető legváratlanabb helyen bukkant fel: Facebook-on, egy ismerősöm post-jához kommenteltem, és egy csaj is az ismerősöm ismerősei közül...később rám írt privátba,beszélgettünk, aztán találkoztunk:):) És alakul a dolog, gondolom érted :D

Szóval a lényeg az, hogy lazán, természetesen! Fogadd el magad, úgy vagy jó,ahogy vagy! Meglátod, ha bízol magadban, jobb lesz a közérzeted, és így az önbizalmad is nőni fog...onnantól pedig sínen vagy!

Hajrá:)

2011. febr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!