Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért mondja minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mondja minden régebbi/gyerekkori képemre, hogy "de ronda voltál"?

Figyelt kérdés

amúgy nem voltam ronda, akkor is sok mindenkinek tetszettem, de ha ronda is lettem volna, ez várható egy baráttól?

vagy most ne szívjam mellre?


2011. dec. 2. 23:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

bennem is ez van

valahol fáj.

de csak mert pont tőle kapom.

nem egy idegentől, vagy szomszédtól, bnőtől, vagy olyantól aki irígy rám, vagy bárkiől, hanem a barátomtól :(

2011. dec. 3. 00:21
 12/16 anonim ***** válasza:

Röviden: mert egy tuskó.

Az én barátom sem volt szép kisgyerek, mégsem mondanék soha ilyet a gyerekkori fotóira.

Viccesen szoktam neki mondani, hogy milyen aranyos kis pocok feje volt (picit duci kisgyerek volt) és hasonlók, tehát kedvesen.

Bár én tényleg aranyosnak látom, hiába tudom, hogy "objektív" nem volt szép gyerekként.

Ma már persze kinőtte és nagyon helyes pasi lett :).

Hát igen, jobb, mintha fordítva lenne.

Ismerek olyan lányt, aki kislányként egyszerűen gyönyörű volt, most meg...hát..

Szóval inkább az előző opció. :)

L/24

2011. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert egy nagy bunko... Ha az en baratnom nem lett volna szep, meg akkor se mondanam ra, hogy csunya.
2011. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mert egy tapló.

Mégha tényleg ronda lettél volna, akkor sem kellene ilyet mondania.

Ha összeállsz egy ekkora tufával, akkor ne csodálkozz, hogy igy bánik veled.

2011. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy ironikusan érti?
2011. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nem iróniának szánja, mert MINDIG ezt kapom.

legutóbb már rászóltam, hogy ne nézegesse a képeimet és hogy mennyire rosszul esik, amiket mond.

2011. dec. 3. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!