Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a pasitok írna egy csajnak és megadná neki az msn címét. Állítólag gyerekkori barát, csak régen látta. Ti ezt bevennétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok éppenséggel konfliktusban és jó a kapcsolatotok miért ne lehetne??


A nők imádnak kombinálni...pfff


Nézd meg ki az, ha engedi h lásd amikor beszélgetnek és megmutatja neked h ki az mi az, akkor el lehetne hinni nemde??

2011. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Velem már volt ilyen hogy a barátöm megadta az msncimét más lányoknak és kb ugyanezzel a szöveggel. Én nem hittem neki ezért megkértem h törölje le és felejtse el ezt az egészet hogy ő ilyet csinál, és igy is történt :) Utáltam mikor ilyenvolt....
2011. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálnék vele mivel szeretem a párom és bízok benne. Nekem is vannak fiú ismerőseim, sőtt még egy két exemmel is jóba vagyok, és elfogadja, tudja hogy nem lépnék félre és a bizalom kölcsönös a kapcsolatunkban.
2011. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
barátom *
2011. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerni kéne jobban azt a srácot, hogy véleményt tudjunk mondani. Miért hazudna? Miért ne hazudna?
2011. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 szamóca. ***** válasza:
nem szólnék. miért szólnék? saját élete van. msnezhet lányokkal, én is msnezek - najó azt nem, de beszélgetek - fiúkkal. ezzel semmi baj nincs. amíg a p*cse a nadrágban marad, a nyelve meg a szájában addig engem nem érdekel.
2011. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Neked nincs az msn-eden ismerős????

Ha igen töröld ki mindet gyorsan nehogy meglássa....

2011. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyszer játszotta ezt el,akkor még nemrég voltunk együtt,hát a lány nem csak barátkozni akart...még időben rájöttem,nem csináltak semmit,tervben is csak a lánynak volt...ugy repült mint az a bizonyo macska..


azóta max nő kollégája van,barát nem,kivéve akik fiú barátok barátnői,az oké,de velük ugy találkozik hogy én és a lány barátja is ott van,olyan meg h msn-re felvevés,telefon,nah olyan nincs


az évek folytán megszokta h ezt ne is akarja forszirozni:D

2011. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
1 pasi sincs felvéve nekem,épp a múltkor kérdezgette,hogy ki kicsoda.Mert szokott razzázni! :S Persze neki lehet mindent?Amúgy mostanában nem túl rózsás nálunk a helyzet!
2011. ápr. 14. 18:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Mondd hogy megtarthatja a címet ha nem razziázik nálad.
2011. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!