Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a pasitok írna egy csajnak és megadná neki az msn címét. Állítólag gyerekkori barát, csak régen látta. Ti ezt bevennétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hogy kéne megleckéztetni?Hogy azt ne felejtse el!
2011. ápr. 14. 18:28
 12/19 szamóca. ***** válasza:
szakíts vele, mondjuk. leckének sem rossz, és egyébként sem utolsó megodlás ha ilyen sz*r a kapcsolatotok, már bocsi.
2011. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez közel sem megcsalás, és ő már válaszolt a ki ez-kérdésre.
2011. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudakold meg vlakitől annak a szónak az értelmét, hogy "bizalom"
2011. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mostanában tényleg szar minden,kéne vmi amitől felébredne.Pl.Honnan tudjam,hogy 100x-ig szeret engem???
2011. ápr. 14. 18:44
 16/19 A kérdező kommentje:
Hiába bízik az ember a másikban,mindenkiben ott van a kisördög!!!
2011. ápr. 14. 18:45
 17/19 anonim ***** válasza:

lol istenem az emberek álltalában férfiak vagy nők. nehogy már az legyen hogy ne lehessen neked pasi fent msnen -.-

a kapcsolat alapja meg a bizalom nem az hogy hogy tud bűvészkedni a párja az embernek az ágyban. nekem a 90% lány msnen. bnőmnek nem tudom de neki is vannak fent fiúk. nem érdekel kivel beszél addig amég ez normális keretek közt van aztán ha megakar csalni akkor úgy is megfog én megteszem a tőlem telhetőt hogy ne adjak rá okot neki ennyi. ha a párod megérdemli a bizalmad akkor elhiheted hogy régóta ismeri ha 1 idióta akkor meg ne de akkor meg minek vagy vele? ezt csak is te tudhatod. sok szerencsét ^^ és ne csinálj hülyeséget

2011. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most ez azt jelenti hogy ha pasim an nem beszélhetek , msn-hetek, találkozhatok, ismerkedhetek férfiakkal ?

Tehát éljem az életem totálisan bezárva?

És várjam el ezt tőle is?

KOMOLY?

2011. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Onnan tudhatod, hogy hagyod szóba állni más ellenkező neműekkel. Akkor nem csak egy közül választana téged.
2011. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!