Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a fiút, akivel már kétszer szétmentünk. A helyzet nem ilyen egyszerű, de nem szeretnék litániát írni. Egy gyerekkori nagyon nagy szerelemből lehetséges hogy érettebb korban újra összeforrjon valami?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az előző barátomat (Ő 20 éves, én 18), nekem Ő a nagy Ő, de ezt komolyan mondom. 2 évig és 3 hónapig jártunk, sosem veszekedtünk úgy igazán komolyan, sajnos kétszer szakítottunk, de nem azért mert nem szerettük volna egymást (én szakítottam, méghozzá azért mert lelki gondjaim voltak a szüleim válása miatt). Most van egy 15 éves barátnője (...), és nem szeretné újrakezdeni velem, azt mondja nem bírná ki ha mégegyszer különválnánk. De én meg nélküle nem bírom... képtelen vagyok elfelejteni. Arra gondoltam megvárom, ott leszek a közelében de tisztes távolságban és éreztetem vele hogy rám számíthat, akármikor készen állok az újrakezdésre. Most összejöttem egy fiúval, de nem akarom őt se és magamat se kínozni, de azért nem várhatok, ez olyan szánalmas lenne. Nem tudom mi lenne a helyes lépés, elfelejteni nem tudom és nem is szeretném. Ha esetleg valaki szeretne hosszabban, személyesen beszélgetni erről (normális tanácsokkal), annak nagyon örülnék!
2011. máj. 10. 21:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és biztosan tudom hogy még mindig szeret engem. Csakhát elég hülye helyzet.. nem akar többször csalódni. Igazából megértem, de azt is tudom hogy mellette szeretnék maradni.
2011. máj. 10. 21:10
 2/2 anonim válasza:

ccc,ha 1xer valki szeret valakit,bármit megtesz hogy ujra egyyüt legyenek,és nem gondolkodik rajta h meik lenne a jo,mert a szive mélyén tudja a választ,!!!

Szerintem hagyd el azta pasit akivel most vagy,és beszélj a nagy Ő -ddel,hogy kell nked,és nemfog ujra csalodni,mert szereted,és nem akarsz rosszat se neki se magadnak,mert ugy mindketten csak szenvedtek.De igazábol hogy a szüleiddel gondok voltak,nemkellet volna ezt tenned vele,hisz ő tudott volna téged megvigasztalni,és nem elmenekülni előlle,legalább akkor nemgondoltál volna rá amikor vele vagy....de mondjuk ez már mindegy gondolom...:)Nah hajrá álj a szeme elé,és mond el neki amit akarsz,érzel....mindent,legfőképpen azt hogy nemfog csalodni ha összejösztök ujra,mert nem fogod elhagyni....stb,:)))

2011. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!