Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birok nelküle élni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok nelküle élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiu nagyon de nagyon megszeretem,akart velem járni de én nem mertem uj kapcsolatott mert féltem ,hogy megint csalodni fogok.4 honapig várt rám és most van barátnöje,tudom h hibás voltam elvesztetem és mosz érzem hogy mennyire is fontos nekem.nem birom egy folytában sirok és elvagyok keseregve,mit tegyek ?kérlek segitsetek 18l
2011. dec. 1. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig kecsegtetőbb az aki a másé! :) Amúgy meg ha komolyan jár a lánnyal fölösleges kavarnod, mert Te égeted le magad!
2011. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor hagyd őket békén. Azért írtam, hogy várj a sorodra.
2011. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Békiket hagyom legyenek ők boldogak,de én ezt nem birom ki
2011. dec. 1. 19:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor gondolkodj azon, hogy legközelebb hogyan fogsz értelmesen viselkedni.

Úgy, hogy oda is figyelsz - de közben nem is esel a "minden férfi egyforma" szokásos hibába.

Meg lehetőleg másféle olyan hibába sem, amit aztán nem tudsz kijavítani.

Szánjál csak annyi időt és energiát egy férfira, hogy közben meg is tudd ismerni!


Őket meg hagyd békén. Ne is szólj erről nekik - se most, se később. Ezzel semmit sem javítanál, csak esetleg tönkretennél valamit.

2011. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira tetszedtél neki, akkor nyugi, visszajön hamar. Ha meg nem, akkor úgyis előbb utóbb otthagyott volna. Nyugi, lesz még, aki megtetszik, és egyáltalán nem baj, hogy nem mentél bele, ha féltél. Nagyon helyes. Szerintem nem basztad el. Ja, és ne könyörögj neki, tuti, hogy nem az -alázatos vagyok, óna gyere járj velem, mert meghalooook érted - éned tetszett neki. Maradj olyan, amilyen vagy. Inkább jobb, hogy rajtad múlt, minthogy kipakolták volna a szűröd, úgy hogy mukkanni sem tudtál.
2011. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!