Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza tudnám szerezni? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudnám szerezni? Még mindig Őt szeretem! Nem bírok nélküle lenni de a közelébe se enged.

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel pár hónapja szakítottunk de már ő nem szeret engem. A szakítás oka nem tisztázott teljesen azt hiszem más pasiért hagyott el mert elege lett belőlem. Hogy miért azt magam se tudom, de nagyon szerettem és becsültem. Látni se akar már és más pasikkal kavargat. kivagyok nagyon... érdemes még próbálkozni vagy nincs semmi remény? ha írok neki sms-t vagy msn-en akkor válaszol meg visszír néha elég kedvesen, és el tudok vele beszélgetni...
2009. máj. 23. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd! Aztán hátha pár hónap múlva rájön, hogy mégiscsak Te kellesz neki... aztán lehet, hogy addigra már késő lesz.
2009. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én annyira szerettem, hogy így még soha egy lányt se... nem értem miért szakított tényleg, pedig olyan jó volt vele és már régóta nem láthattam. rohadtul hiányzik olyan jó volt mikor hozzám bújt, ölelt, csókolt.
2009. máj. 23. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
hát kérdezz rá hogy mi volt az oka, mondd neki hogy ennyit megérdemelsz hogy ezt megtudd.. amugy meg egyetértek az előttem szólóval hogy inkább hagyd, nem érdemes erőltetni, ha ő nem akar téged akkor csak szenvedés lenne a vége...
2009. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu, én elhiszem, hogy hiányzik és még mindig szereted, de sajnos el kell fogadni, hogy ez a helyzet.

Tudom, elcsépelten hangzik, hogy majd lesz másik, csakhát az a helyzet, hogy igaz.

Én túl vagyok 2 házasságon, a férjem elhagyott 2 gyerekkel, lelépett egy másik nővel. Szóval nekem nem kell bemutatni, hogy mit jelent elhagyottnak lenni.

Fájt sokáig, de kihevertem. És van másik, és talán még jobb is, mint a másik volt.

Próbáld elterelni a gondolataidat róla, kicsit foglalkozz többet a hobbiddal, járj el a barátaiddal kicsit kirándulni, szórakozni, akármit csinálni. De ha begubózol és állandóan ezen a lányon jár az eszed, akkor nem lesz jobb. hidd el, tudom miről beszélek.

Amúgy az első választ is én írtam.

2009. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én már kérdeztem tőle mi az oka, de mindig hazudik nekem. máskor úgy volt, hogy találkozunk erre kitalálta, hogy közbe jött neki ez meg ez. többször is volt ilyen, hogy beetetett és utána meg kamuzott. nem hiszem el, hogy 3-4 lehetőség lett volna találkozni és mindig özbe jött volna valami.
2009. máj. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!