Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy srácba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, és nem a kinézetéért, meg vannak különös beszólásai amik nem mindig tetszenek. De nem bírok nélküle lenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Annyira megfogott, hogy valami hihetlen. De közénk áll az, hogy egy hónap múlva angliában fog dolgozni és nyár végére jön majd csak haza. Ezen a héten még nem is beszéltünk, előtte meg elkezdett róla beszélni, hogy mi lenne ha összejönnénk. Szerintetek mit csináljak most? Képes lennék rá várni..végülis csak másfél hónap, addig meg tartanánk a kapcsolatot telefonon, neten.. csak most nem keres..én meg most mit csináljak? írjak smst vagy mi?
2010. máj. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom..
2010. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ír, ha akar valamit. Én nem szeretném, ha egy csaj nyomulna rám.
2010. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nem jó ötlet a távkapcsolat, te csak magadat sanyargatod vele,de ő viszont lehet hogy más csajok társaságában múlatja a szabadidejét. Mindenképpen beszélj vele erről a dologról,mondja meg hogy mit szeretne,mert ha azt mondja hogy nagyon szeretné, akkor nem hiszem,hogy félrelépne,de ha azt mondja "nem tudom" akkor kár időt pazarolni rá, csak szédít, de te ismered, te tudod minden rezdüléséből,hogy hazudik vagy sem. Vesd be a női praktikákat;)puszi
2010. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele.
2010. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mik azok a különös beszólások? Ez már érdekel.

Ha bejön, akkor nyugodtan keresd őt.

29/F

2010. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!