Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elfelejteni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni, nem bírok semmit csinálni nélküle, nem tudok tanulni, gondolkodni, semmit sem az égvilágon. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Volt itt nem is olyan rég egy kérdésem, de nagyon eltűnt a sok között, újból felhozom, mert változott a helyzet, a korábbi kérdésem így szólt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. <- a lényeg az, hogy le is törölt (msn). És ez felőröl! Persze, azóta nézegette egyszer-kétszer adatlapom, amivel még jobban összekavart, mert már hónapok óta nem nézegette. De én ezt nem bírom ki. Hogy magyarázzam el Neki, hogy csak tényleg azt akarom, hogy legalább beszélőviszonyban legyünk? Mikor most, múlt héten fent volt, alig-alig írtam, egyszer Ő írt, s megesett egy rossz dolog: azt hittem, megbántottam, és elég sok mailben, meg egy közösségi oldalon bocsánatot kértem. Nem reagált. Másnap megint megkerestem, egy levéllel, megint nem reagált, és harmadnap megint eggyel. Most van a negyedik nap, és azt sem tudom, mit csináltam rosszul, vagy miért törölt, és tényleg becsavarodom. Ez az egész októbertől tart már, és az idő nemhogy enyhítene, hanem egyre kegyetlenebbé teszi a dolgokat. Most itt volt ez a hét, hogy beszélgettünk, néha-néha, lehet, hogy egy nap csak egy pár sort, már nyugodt voltam, és úgy vettem észre, jól elvoltunk... De megint eltűnt (iwiwre, ilyesmire felmegy). Mit csináljak? Nem bírom ki nélküle, őszintén! Én már tényleg nem bánom, hogy nem szeret, hogy nem jövünk össze, de azt, hogy elveszítem, úgy, mint embert, aki nekem fontos, azt már nem tudom elviselni, főleg úgy, hogy most megint picit jobb viszonyban voltunk. Tudom, irtó szánalmas lehet ez az egész, de egy lánnyal sem voltam még így soha, pedig nem vagyok tizenéves. Komolyan mondom, enni sem bírok már. Valami ötletetek van?


2009. nov. 23. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha most nagyon gonosz lennék, azt mondanám hogy állj fel a gép elől. Mert úgy látszik te csak azon keresed. Élőben mindent jobban meg lehet beszélni, ott nem tud eltűnni, látod a reakcióit stb...
2009. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keressél egy normális lányt és ne nyafizzál.ezzel a "tartsuk a kapcsolatot"dologgal csak neked lesz rossz..nem érdekled.ennyi.
2009. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Keresném élőben, de ilyeneket mond, hogy úgyis elfutna előlem...

A másik pedig az, hogy nincs nyafi, elhiheted, annyi mindennel próbáltam elterelni a gondolataim róla, de nem megy.

2009. nov. 23. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát haver! Mintha a saját történetem írtam volna le!Én is kivagyok ne aggódj! Én már rájöttem,hogy ez olyan helyzet amivel mi már nem igen tudunk mit kezdeni!Én mindent megtettem, a legjobb énemmel viszonyultam hozzá,figyelmes voltam meg amit el tudsz képzelni! De ha ezt valaki nem tudja megbecsülni most akkor majd mikor összejön egy gyökér paraszttal akkor sajnálja,hogy mit szalasztott el! Én csak bízom benne,hogy aki megérdemli azokat a dolgokat amit mi adunk egyszer csak ránktalál! Béke
2009. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amit olvastam történeted (utóbbit) linkeltél azt nem olvastam de lényegébe TÖKRE UGYAN EZ TÖRTÉNIK VELEM!!!!!!!!

nyugodj meg.... szerelmes vagy.

énis.

október óta megismertem taliztam vele 3x és nemtudok meglenni nélküle sehol nem találom a helyem. nemveszi fel a telot nem ír pedig megbeszéltem vele személyesen hogy válaszoljon ha nemtudja felvenni a telot vagy ilyesmi ne bunkóskodjon én konkrétan igy megkértem erre.....


azóta is nagyon bunkó

pl csütörtökön taliztunk volna szerinted felvette a telefont?

pénteken? igen felvette de kifogásolt szar a telefonja de nemtudunk tallni

szombat?

szombaton elmegy pókerezni inkább

nah és vasárnap?

vasárnap meg megint csak nemvette fel a telot

a csaj kb ennyit ér. NAGY NULLA

ezt el kell fogadni csak egyszerűen játszott velem

amugy meg 8 hónapja msn-eztem vele és október 16 körül taliztam vele végre (nagy könyörgés során) smároltunk. szex nem volt ha ez számít nemtudom. Lényeg h 3 tali és kifújt. Nem mondja el mibaja van és mintha menekülne. De amugy meg nincs velem semmi baja. Én se értem mi lehet a csajoddal a baj. A nőket nem lehet megérteni. Sunyik és köcsögök, bunkók. legalábbis velem mind az volt 1-2 hetes kapcsolatottal

19/F

2009. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18:22-es vagyok! Nekem a legrosszabbul az esett,hogy miért nem kell a jó valakinek! Ez már nekem magasiskola!És tudod,hogy te mindent megtettél! Mert más az ha korrekten megmondja a szemedbe,hogy figyelj nem erre gondoltam,nem lehet semmi köztünk! De mikor látod rajta mikor taliztok,hogy úgy viselkedik,meg úgy viszonyul mintha akarna valamit,közbe meg nem azt mutatja mikor nem taliztok na én ettől mentem tönkre!
2009. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nna, látom, nem vagyok így vele egyedül.. Én kb. 3 hónapot msneztem vele, korábban, még mielőtt láttuk volna egymást, élőben. De az a baj, hogy most megint, ezen a héten azért elég jól megvoltunk, beszéltünk erről-arról, és most megint, szó nélkül letörölt. Ja, és a legédesebb a dologban, hogy én el akartam húzni a csíkot jópárszor, megbeszéltem Vele, ohgy akkor nem beszélünk, nem találkozunk többet (október környéke), erre meg elkezdett könyörögni... Hogy maradjak.
2009. nov. 23. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj Barátom! Nem akarlak elszomorítani,meg nem is tudom,hogy mennyi idős vagy?! Ugyan ebbe vagyok! Abból indulj ki ha ő vágyna rá,hogy veled legyen meg ha hiányoznál neki mindenképp arra törekedne,hogy akármilyen áron is találkozzatok!! Ugyanebbe vagyok! Ezt tapasztalatból írom neked!Hidd el el fog jönni neked is az az ember akit nem hiába kell,hogy szeress és akkor röhögni fogsz már ezen ami most van! Barátkozzál a gondolattal! " Rossz az mikor álmokból építünk várat,s közben elfelejtünk élni" Ne ragadj le mert rövid az élet testvér! Fogadd meg és egyszer majd jobb lesz! Peace
2009. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Üdv! 24 vagyok. De annyira igazságtalan ez a helyzet. Nem hagy nyugodni.
2009. nov. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!